This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 2 comments

Google Yenilenen Nexus 7 Serisinin Mağdurları için Ödeme Yapacak

Dün itibariyle Google'ın 7 inçlik tablet serisi de yenilendi. Beklenildiği üzere 8 GB'lık modelin tarih olduğu yeni serinin ürünleri 16GB ve 32 GB'a yükseltilirken esas bomba ise 3G bağlantıyı mümkün kılan yeni Nexus 7 ile patladıldı. Tüm bu yenilikler aynı zamanda Nexus 7'nin Google Play üzerindeki fiyatını bir anda 50 EUR düşürdü ve bu düşüş neticesinde yakın zaman içerisinde Nexus 7 almış olanlar bir anda mağduriyet yaşamış oldular. Google'dan ise bu tüketicileri rahatlatacak bir açıklama geldi.

Google'ın fiyat politkasının bir sonucu olarak 14 Ekim ile 29 Ekim arasındaki 15 günlük zaman diliminde Google Play üzerinden 16GB'lık Nexus 7 siparişi vermiş olanların bu ürünün fiyatının 50 EUR düşmüş olmasından kaynaklanan mağduriyetleri kişisel başvuru yoluyla giderilecek. Eğer Avrupa'da yaşıyorsanız ve de söz konusu mağduriyete sahipseniz bu linke tıklayarak Google'dan 50 EUR para iadesi talebi formunu doldurabilirsiniz.

Gelelim Google'ın güncellediği Nexus 7 Tablet serisi ürünlerinin fiyatlarına:

  • 16 GB'lık Nexus 7 : 199 EUR (Yaklaşık 460 TL)
  • 32 BG'lık Nexus 7:  249 EUR (Yaklaşık 573 TL)
  • SIM Kartı girişine sahip olan HSPA+'lı Nexus 7: 299 EUR ( Yaklaşık 690 TL)

Şu an için Google Play üzerinden sadece WiFi bağlantılı modelleri ısmarlamak mümkün. 3G'li modelin ise en yakın zamanda ısmarlanabilir hale gelmesi bekleniyor.

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!