This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

GRAVITY PROJECT – Temple Run'a Ciddi Bir Rakip

Temple Run Google Play platformunu adeta sallayıp geçen bir oyun olarak kayda geçmişti. Bu oyunun başarısı doğal olarak piyasada bu alanda klon oyunların türemesine yol açmıştı. GRAVITY PROJECT oyunu da her ne kadar bu mantık ile sınıflandırılacak olsa da içeriği ve özellikleri ile diğerlerinden bir adım öne çıkıyor. Bu uygulamayı inceleme altına alıyoruz.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.3 1.6

Özellikler & Kullanım

Test cihazi
Samsung Galaxy Tab 10.1
Android surumu: 3.2
Root: Yes

 

Temple Run oyunu gerçekten çok sürükleyici bir oyun. Oyundaki kahramanımız Indiana Jones edasıyla bir tapınaktan almış olduğu küçük heykelcikle peşindeki canavardan kaçıyordu.


GRAVITY PROJECT uygulamasının Temple Run ile büyük benzerlikleri var. Bu oyundaki esas oğlanımız bir uzay gemisinin içerisinde bilim kurgusal bir ortamda yol alıyor. Oyuncu olarak yapmanınz gereken kahramandan ziyade yer çekimi gücünü değiştirerek oyunda ilerlemeyi sağlamak.

Oyunda zamana karşı yarışma mantığı mevcut. Azalan süreyi size zaman kazandıran objeleri toplayarak uzatabiliyorsunuz. Oyun içerisinde ilerlerken karşınıza tonlarca engel çıkıyor. Bu engellerin sayısının ve de zorluk seviyesinin Temple Run'dan daha fazla olduğunu söylemek yanlış olmaz. Kutular ile başlayan bu engeller giderek daha kompleks hale gelmekte. Lazer bariyerleri bunlardan sadece biri.


GRAVITY PROJECT uygulaması gerçekten çok yüksek zorluk derecesi ve de heyecanıyla size bir anda sarıveriyor.

Özetle:
Temple Run mı yoksa GRAVITY PROJECT mi? Açıkçası bu sorunun bizler için net bir cevabı bulunmamakta. Ama Temple Run oyunundan zevk almış olanların bu oyunu çok seveceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Ekran & Kontroller

 GRAVITY PROJECT bu alanda bizlerden tam not alıyor. Grafikler gerçekten etkileyici. Çok akıllıca dizayn edilmiş oyun kontrolleri gayet kolay

Hız & İstikrar

GRAVITY PROJECT oyun yükleme süresinin uzun olması dışında herhangi bir sıkıntı yaratmadı. Oyun gayet akıcı ve istikrarlı bir şekilde çalışıyor.

Fiyat/Performans Oranı

GRAVITY PROJECT uygulaması Google Play üzerinde ücretsiz olarak yer alıyor. Oyun esnasında bir takım reklama maruz kalıyorsunuz.

Ekran Görüntüleri:

GRAVITY PROJECT – Temple Run'a Ciddi Bir Rakip GRAVITY PROJECT – Temple Run'a Ciddi Bir Rakip GRAVITY PROJECT – Temple Run'a Ciddi Bir Rakip GRAVITY PROJECT – Temple Run'a Ciddi Bir Rakip GRAVITY PROJECT – Temple Run'a Ciddi Bir Rakip GRAVITY PROJECT – Temple Run'a Ciddi Bir Rakip

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!