This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
3 Shares No comments

Grooveshark Yeniden Google Play'de.Şimdi Türk Sanat Müziği Zamanıdır!

 

Çıktığı ilk günden beri büyük bir hayranlıkla kulllandığım muhteşem müzik uygulaması Grooveshark'ın Google Play üzerinden esrarengiz bir şekilde kaybolmasının üzerinden bir yıldan fazla bir zaman geçti. Google kullanıcılarına tamamiyle ücretsiz müzik dinleme imkanı sunan Grooveshark'ı Play Store üzerinden kaldırdıktan sonra her ne hikmetse yeniden kullanıcılara sundu.

Grooveshark uygulaması aradan geçen bu kadar zaman sonunda Spotify ve Tiny Shark gibi alternatif uygulamar kendilerine bu alanda çok önemli yer edindiler. Zamanında hepimizin kalbini ücretsiz olarak sunduğu mükemmel servis ile çalmış olan Grooveshark için bu sefer iki haftalık deneme süresinin sonunda para ödememiz gerekiyor olacak. Premium hesap için ödenmesi gereken tutar aylık 6 ile 9 USD arasında değişiyor.

Şimdi Grooveshark'dan kısa maddelerle bahsedelim:

  • Favoriler, çalma listesi oluşturma ve radyo
  • Favori şarkılarınızı offline dinlemek için kayıt imkanı (Spotify benzeri)
  • Çalma listelerinizi kolayca kaydetme ve değiştirme
  • Sosyal medya üzerinden favorilerinizi ve çalma listelerinizi paylaşım imkanı
  • Yeni müzikler keşfetmek için mükemmel bir altyapı

Uygulamayı bilenler zaten permium hesap almayı şimdiden düşünmeye başlamışlardır bile. Daha önce Grooveshark kullanmamışlar için de bu mükemmel uygulamaya bir şans vermelerini tavsiye ederim.

Dipnot: Grooveshark ile alakalı ilginç bir anımdan kısaca söz etmek istiyorum. Istanbul'da Karaköy Balık Pazarı'nın yanında sürekli olarak taze balık yemek için takıldığım adeta eski Türk filmlerinden fırlamış salaş bir restoranda alttan ince ince çalan Türk Sanat Müziği şarkılarının tamamen Grooveshark'tan online çalındığını fark ettiğimde gerçekten büyük şaşkınlık yaşamıştım. Acaba aynı mekan şu anda muhteşem TSM şarkılarını hangi online müzik platformu üzerinden müşterilerine sunuyor diye merak ediyor ve 70'li ve 80'Lİ yıllara damgasını vuran TSM sanatçılarının ilginç bir fotoğrafı ile yazımı noktalıyorum.

 

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!