This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

İnternet kafede veya evlerimizde saatlerce oynadığımız GTA bu aralar sıkıntılı günler geçiriyor. Herkesin merakla beklediği GTA 5 PC sürümü duyuruldu ama daha ilk günden Torrent'e düştü. 

gta5 torrent
GTA 5 ! / © rockstargames.com

Çıktığı günden bu yana satış rekorları kıran GTA 5, son sürümü ile FPS oyunlarını aratmayacak şekilde tasarlandı. İlk PS4 için çıkan oyun dün Steam üzerinden bilgisayar kullanıcıları için ön indirime açmıştı. Oyunları kırarak Torrent'e taşıyan Skidrow, boş durmayarak GTA 5 PC sürümünüde Torent'e yükledi. Rockstar Game'in açıklamalarında GTA 5 korsan olarak oynanmayacak yönündeydi. Ama Skidrow'un sitesinde Crack için hazırlıklar yapılmaya başlandığı açıklaması yer alıyor.

STEAM'DE ÖN İNDİRİME DE SUNULDU

Grand Theft Auto 5'in PC sürümü bugün itibariyle Steam aracılığıyla indirilebiliyor. Ancak oyunu oynayabilmek için kullanıcıların GTA V'in resmi çıkış tarihi, yani 14 Nisan'ı beklemesi gerekiyor. Önümüzdeki günlerde tam netlik kazanacak olan oyunla ilgili detayları vermeye devam edeceğiz. 

Sizce Skidrow, GTA 5 güvenlik sistemini kırarak korsan halde oynanmasına olanak sağlayabilir mi?

Kaynak: Skidrow

2 comments

Yeni yorum yaz:
  • valla torrentten the crew indirdim şuanda yüklü ama oyunun menüsünde 0_34 hatası veriyor yani oynayamıyorum gta 5 de böyle olur kolay kolay kıramazlar zaten 6 ay sonra kırsalar bile rocstar games çoktan parayı toplamış olur :D

  • hertürlü kırar skidrow gta 4te kırılamaz diyolardı adamlar çatur çutur kırdılar valla

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!