This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

GTA: San Andreas, Aralık’ta Android’e geliyor

90’ların başına ilginiz ve merakınız var mı? Eğer öyleyse size iyi bir haberimiz var: Rockstar Games Android’e Aralık ayında gelecek GTA: San Andreas ile sizi zamanda bir yolculuğa çıkaracak. Rockstar bu aralar efsane oyun San Andreas’ın cep telefonlarında oynanabilmesi için çalışmakta.

gta sanandreas
Aralık artık daha eğlenceli olacak/ © Rockstar Games

GTA: San Andreas, PS2 çağındaki GTA oyunlarının açık ara en unutulmazı. Bu gerçeği bilen geliştiriciler de oyunu bir adım ileriye götürerek daha iyi grafikler ve görüntüler için yeniden üzerinde çalışmaya başladılar. Oynanabilirliği yüksek olması planlandığı için kontrol seçenekleri arasında da zaman kaybetmeyeceksiniz.

Rockstar net bir tarih vermese de oyunun birkaç hafta içerisinde gelmesi bekleniyor. Fakat oyun şimdilik sadece ‘seçili’ Android cihazlarda ve Kindle Fire’ın bazı versiyonlarında oynanabilir olacak. Zaten Rockstar’ın oyunlarını önce belli cihazlar üzerinden çıkardığı daha sonra oyun deneyimini geliştirdikçe cihaz yelpazesini de genişlettiği bilinen bir durum. Umarız sizin cihazınız da bu şanslı ‘seçilmiş’ cihazlardan biridir.

Kaynak: androidpolice

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!