This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Güncellenen Pushbullet uygulaması ile bildirimlere müdahale etmek artık daha kolay

Mobil cihazlara gelen bildirimleri, bilgisayardan veya başka bir mobil cihazdan görüntüleme şansı veren Pushbullet uygulaması güncellendi. Yeni versiyonla birlikte, bilgisayar ekranına yansıyan bildirimlere müdahale etmek için ek seçenekler geliyor.

pushbullet teaser image
© Pushbullet, Google, ANDROIDPIT

Pushbullet, mobil cihazımıza gelen bildirimleri bilgisayar üzerinden görüntülemeye yarayan bir uygulama olarak üzerine düşen görevi başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Bildirimleri bilgisayar üzerinde görüntüleyebilmek için hem mobil cihazda uygulamanın, hem de bilgisayarda kullandığımız internet tarayıcısında Pushbullet eklentisinin kurulu olması gerekiyor. Şu an için sadece Chrome, Firefox ve Opera tarayıcılarını destekleyen uygulama, yakın zamanda Safari için de bir eklenti çıkartacak.

Eğer bilgisayarınızda işletim sistemi olarak Windows kullanıyorsanız ve tarayıcı eklentileri ile uğraşmak istemiyorsanız, uygulamayı exe uzantılı olarak da bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Şu an Windows uygulamasının beta aşamasında olduğunu da belirtelim.

© Pushbullet

Uygulamanın önceki versiyonunda bilgisayar üzerinden görüntülenen bildirim için sadece “Gizle” seçeneği sunuluyordu. Pushbullet’ın güncellenen versiyonunda ise “Arşivle” ve “Yanıtla” seçeneklerini de bilgisayar üzerinden görüntülemek mümkün. Örnek olan cihazımıza gelen maili, bilgisayardaki bildirimi tıklayarak, kolayca arşivleyebiliyoruz.

pushbullet notification
© ANDROIDPIT

Pushbullet’ın blog üzerinden yaptığı duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Pushbullet

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!