This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Siz de bilgisayarınızda alıştığınız klavyede yazı yazmayı özleyenlerden misiniz? Akıllı telefonunuzun klavyesinde zorluk çekenlerden misiniz? Hacker's Keyboard Geingerbread klavyeyesine uyarlı bir uygulama ve bir çok klavye ve ayarlama seçeneğiyle işleri bir hayli kolaylaştırıyor.

Bugünün incelemesinde bu uygulamanın bize neler sunduğunu öğrenin!

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
v1.33 v1.39.3

Özellikler & Kullanım

Hacker's Keyboard 2.16 MB büyüklüğünde ve izinlere bakılacak olursa tamamen transparan bir program.

Hacker's Keyboard'u kullanabilmek için birçok ayarlama yapmanız gerek. Bu ayarlar adım adım açıklanıyor böylelikle iş daha kolay bir hale geliyor. İlk olarak Hacker's Keyboard'u klavyeniz olarak seçin ve klavye seçeneklerini aktive edin. Ayrıca dilerseniz sözlük de ekleyebilirsiniz.

Hacker's Keyboard bir çok klavye seçeneği sunuyor. Bazıları tabii ki size göre değil (düşünün Ermenice, Arapça, İbranice ya da Çince).

Klavye eski QWERTY klavyelere benziyor. Tek bir istisnayla; o da kullanıcının klavyeyi kişiselleştirmesini sağlayacak bir çok ayar mevcut. Ama aşağıdakiler bana göre en önemli ayarlar:

Klavye görünüm ayarları: Burda klavye karakterlerin büyüklüğünü ayarlayabilir veya istediğiniz klavye modunu seçebilirsiniz; yani tamamen bir bilgisayar klavyesi mi yoksa akıllı telefona uyarlanmış bir klavye mi dilersiniz. Dört satırlı Gingerbread klavyesi ya da 5 satırlı bir klavye arasında bir seçim yapabilirsiniz. Estetik değişiklikler - renkler ve temalar da dahil - ayrıca yapılabiliyor.

Klavye tepkime ayarları: Yazarken titreşim veya ses sizi geriyor mu? Klübe hoş geldiniz. Ekstra özellikleri kapatabilirsiniz. Ya da nasıl istiyorsanız öyle yapın. Klavyeyi kapama ve açma tuşları da eklenebiliyor.

Daha da fazlası otomatik düzeltme, kelime tamamlama, alternatif tuşlar ve dil opsiyonları için bir çok ayar söz konusu.

Tüm bunlar harika olmakla birlikte dikkatimizi çeken bir çok eksi yön de oldu. Geliştiriciler tüm akıllı telefonlarda tüm dillerin ve klavye seçeneklerinin çalışmayacağını vurguluyor. Bir çok klavye seçeneği denedim ve hiçbir problemle karşılaşmadım. Görünen o ki geliştiriciler bu problemi çözmüş. Honeycomb'dan eski sürümlerde Arapça ve İbranice dillerinde de bazı problemlerin olduğunu duydum. Son olarak bazı uygulamaların klavyedeki bazı tuşları algılamadığını duydum.

Kişisel olarak bu problemleri ben yaşamadım; testlerimde her şey gayet akıcı çalıştı.

Özet: Hacker's Keyboard beni etkiledi. Kullanıcılar kişisel ayarlamalar yapabilmeleri için pek çok ayar seçeneğine sahip.Geliştiriciler bazı sorunlardan söz etse de ben herhangi bir problemle karşılaşmadım. Yani diyeceğim odur ki bu harika klavyeyi kendiniz deneyin!

Ekran & Kontroller

Hacker's Keyboard, genel olarak çok iyi yapılmış. Klavye seçenekleri (5 satırlı olanlar bile) çok kolay kullanımlı.

Hız & İstikrar

Hacker's Keyboard testlerimizde gayet iyi çalıştı.

Fiyat/Performans Oranı

Hacker's Keyboard bedava ve kendisini AndroidPIT App Center'da bulabilirsiniz. Herhangi bir reklam yok, kullanıcılar uygulamayı bedava yükleyebilir. Harika çalışıyor. Direkt 5 yıldız.

Ekran Görüntüleri:

Hacker's Keyboard - Harika bir klavye Hacker's Keyboard - Harika bir klavye Hacker's Keyboard - Harika bir klavye Hacker's Keyboard - Harika bir klavye Hacker's Keyboard - Harika bir klavye

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!