This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy S4 çıktığı günden bu yana yüksek satış rakamları yakalamış, abisi olan Galaxy S5'i bile geride bırakmıştı. Özellikleri ile hala piyasada bulunan bir çok telefonun üstünde olan S4 rehberini sizler için hazırladık.

samsung galaxy s4 smartphone
Galaxy S4 hafta sonu rehberi  / © AndroidPIT

Samsung Galaxy S4 aldığı Android 5.0.1 Lollipop ile resmen şaha kalkmış durumda, pil süresindeki ve performansındaki artışı gözle görmek mümkün. Sitemiz üzerinden Android 5.0.1 Lollipop'u ilk biz duyurduk ve kurulumunu anlattık. Sizlerde telefonunuza Lollipop kurabilir ve nimetlerinden faydalanabilirsiniz. 

Samsung S4 Lollipop ROM kurma rehberi 
 

s4 root atma rehberi
Samsung Galaxy S4 root atma/ © AndroidPIT

Lollipop'u kurduğunuz zaman herkesin yaşadığı genel problemlerden birisi de root olmamasaydı. Bizler sizler için bununda kurulumunu hazırladık. Şunu unutmamak gerekir telefonunuza root atmak telefonunuzun garantisini devre dışı bırakacaktır.  Telefonunuzla da özgürlüğü yaşamak istiyorsanız rootta şart. Bu seçim tamamen size ait.

Samsung Galaxy S4 Lollipop 5.0.1 root ve CWM Recovery kurma rehberi 

cm11 galaxys4
Samsung Galaxy S4 Cyanogenmod kurulumu! / © AndroidPIT

Samung Galaxy S4'un stock ROM'u ile yetinmek istemeyen kullancılar için hazırladığımız bu kurulumda sizlere Cyanogenmod 11 kurulumunu anlattık. Hız pil süresi ve sınırsız tema. 

Samsung i9500 Galaxy S4 Cyanogenmod 11 4.4.4 Kitkat kurma rehberi 


Siz telefonunuza rehberimizde hazırladığımız hangi kurulumu yaptınız?
3 comments

Yeni yorum yaz:
  • s4 kullanıyorum bana göre cihaz iyi eksileri ağır bir arayüze sahip tochwiz. lolipopta hızlancak diyorlar öyleyse ve batarya performansı artarsa bence çok iyi olacak beklemedeyiz turkiye güncellemesini cihaz garantili romlamak istemiyorum

  • kimileri tarafindan begenilmiyo olabilir ama hala iyi bi cihaz kullaniyorum memnunum iphone 6 ile karsilastiriyorum s4 te olan ozellikler iphone 6 da yok kisisel fikrim

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!