This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
4 Shares No comments

Haftanın En İyi 5 Haberi: BlackBerry Z10,HTC M7 ve Galaxy Tab 3...

 AndroidPIT haber portalı üzerinde geride bırakılan haftanın öne çıkan haberlerinin özetlendiği ve ilgili linklerin paylaşıldığı Pazar Günü Yazıları'nın ikincisi ile karşınızdayız. Heyecan düzeyinin her zaman yüksek olduğu Android Atlası'nın dinamik dünyası geçtiğimiz haftayı görece sakin geçirdi. Bakalım geçen hafta hangi haberler öne çıkmış.

 

 

5 Numara

HTC M7'nin Sızan İlk Görüntüleri

HTC One serisinin yerini alacak olan yeni M7'nin dizaynı ile ilgili detayları çok net bir şekilde gözler önüne seren bir video youtube üzerinden servis edildi. Video boyunca HTC DNA ile karşılaştırılan yeni M7'nin sadece arka yüzü görüntülenmiş.


HTC'nin yeni amiral gemisi telefonu M7 böyle görüntülendi

4 Numara

Samsung Galaxy Tab 3: İlk Fotoğraflar

Yaklaşık üç hafta sonra İspanya'nın Barcelona kentinde gerçekleştirilecek olan World Mobile Congress öncesinde yapılmakta olan spekülasyon ve sızıntılara bir yenisi daha eklendi. Galaxy Tab serisi ile dünya Android tablet piyasasında çok önemli bir yere sahip olan Samsung'un Tab 3 serisine ait olduğu iddia edilen gerçekçi fotoğraflar PhoneArena üzerinden sızdırıldı.


Yeni Galaxy Tab 3'ün ilk fotoğrafları Phonearena üzerinde yayınlandı

3 Numara

[Karşılaştırma] Bütçeye Göre HTC Android Akıllı Telefonları

Bütçenize en uygun akıllı telefonu ararken piyasadaki bir çok firmanın ürününü karşılaştırmak ve de bir karara varabilmek çoğu zaman hiç de kolay olmuyor. Değerli birikimlerinizi ufak bir akıllı telefona yönlendirmeden önce ince eleyip sık dokuyanlardansanız ve de tercih paftanızın içerisinde malzeme kalitesi ve dizaynları ile ön plana çıkan HTC cihazlar varsa, mevcut piyasa koşullarındaki fiyatlara göre sınıflandırdığımız liste ilginizi çekecektir. Karşınızda 1 Şubat 2013 itibariyle Türkiye piyasasında satılmakta olan HTC telefonların ortalama fiyatları ve de özellikleri.


Bütçenize en uygun HTC telefonlara göz atmaya ne dersiniz? 

2 Numara

Nexus 4 Teknosa'da

Geçen hafta Nexus 4'ün Turkcell ile geldiğini size bildirmiştik. Bu hafta Nexus 4'ün aynı fiyattan (1399 TL) Teknosa'da satılmaya başlandığını gördük. Zira Turkcell'in Nexus 4 stoklarında sıkıntı yaşadığını ve stokların tükendiği duyumlarını göz önünde bulundurursak Teknosa Türk tüketiciye kalan şimdilik tek seçenek.


Nexus 4 Teknosa'nın sitesinde böyle görüntülendi

1 Numara

BlackBerry Z10 ile Nexus 4, Galaxy S3, Xperia Z Karşılaştırması

Kanada merkezli akıllı telefon üreticisi RIM'ın geleceğini etkileyecek olan yeni BlackBerry telefonlar sonunda tanıtıldı. Firmanın 2007 yılından beri süregelen düşüşünde bir anlamda ölüm kalım mücadelesi halini alan 2013 yılı içerisinde BlackBerry Z10'un çok ciddi rakipleri var. Bu yazımızda BlackBerry Z10 ile Android Atlası'nın önemli oyuncuları LG Nexus 4, Samsung Galaxy S3 ve Sony Xperia Z'yi bir infografik üzerinde enine-boyuna karşılaştırıyoruz. Bakalım BlackBerry'nin yeni amiral gemisi ürününün şansı ne kadar?


BlackBerry Z10 ile Android'in ağır topları karşı karşıya

Herkese iyi pazarlar :)

 

AndroidPIT Türkiye Ekibi

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!