This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
3 Shares No comments

Haftanın En İyi 5'i: S4 Ekleri, S4 Mini,HTC One Testi,Google Translate

Başta Avrupa ve Amerika'da kutlanmakta olan Paskalya Bayramı nedeniyle temposu düşük bir haftayı geride bırakmak üzereyiz. Geçtiğimiz haftaya damgasını vuran haberler içerisinde yaptığımız düzenlemede Samsung, Galaxy S4'e özel zil sesleri ve duvar kağıtları  ve Galaxy S4 Mini'nın sızan özellikleri ile ilk beşin iki sırasını kapatıyor . Dünya çapında ün yapan Gravity Project'in geliştiricisi Alper Sarıkaya tarafından geliştirilen Manuganu isimli ücretsiz platform oyunu haftanın en öne çıkan uygulaması olarak dikkat çekerken HTC One ile yaptığımız detaylı inceleme testi Androidpit okuyucularının en çok ilgi gösterdiği haberlerin başında yer aldı.

5. Numara: %100 Yerli Yapım Manuganu Platform Oyunu Google Play'i Sallayacak

İlk oyun projesi Gravity Project ile dünya çapında çok büyük bir başarı yakalayarak göğsümüzü kabartan dijital efekt sanatçımız Alper Sarıkaya bu sefer mükemmel platform oyunu Manuganu ile karşımızda. Fırından yeni çıkan Manuganu ile ilgili ilk izlenimlerim bu oyunun kolaylıkla Google Play üzerinde en sevilen oyunlar arasına gireceği yönünde. 

Manuganu Teaser
Sürükleyici macera oyunu Manuganu Google Play üzerinde ücretsiz/ © Alper Sarıkaya

4.Numara: Galaxy S4 Zil Sesleri ve Duvar Kağıtlarını İndirin

Samsung Galaxy S4'ün kendisinden önce zil sesleri, duvar kağıtları ve de en son S-Voice uygulamasının APK dosyası internet üzerinden kullanıcılara ulaştı. 

samsung galaxy s4 gallery 1
Galaxy S4'e özel duvar kağıtları ve zil seslerini indirebilirsiniz. / © AndroidPIT

3.Numara: Galaxy S4 Mini'nin Özellikleri Belli Oldu

Samsung'un ilk olarak geçtiğimiz sene Galaxy S3 ile bizlere tanıttığı ''Mini'' konseptinin firmanın son süper star cihazı S4'e uyarlanmış versiyonu Galaxy S4 Mini'nin sızan ilk fotoğraflarından sonra özellikleri de yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. 

Samsung Galaxy S4 mini Sammmobile
Galaxy S4, Galaxy S3, Galaxy S4 mini / © Sammobile

2. Numara: Google Translate Artık Offline Çalışabiliyor

Dünyanın tartışmasız bir numaralı sözlük ve tercüme uygulaması olan Google Translate artık offline olarak da hizmet verebiliyor. Uzun süredir beklenen offline yani çevrimdışı tercüme yapabilme özelliği şimdilik 60 farklı dili kapsıyor. Türkçe'de bu diller arasındaki yerini almış durımda.

GoogleTranslateOffline1  GoogleTranslateOffline2

Google Translate uygulaması artık çevrimdışı çalışabiliyor/ © Google

1. Numara HTC One İnceleme Testi

HTC yaklaşık iki yıl süren bir bocalama döneminden sonra turnayı HTC One ile gözünden vurmayı umuyor. Tayvanlı elektronik devi One X, One S ve One V cihazlarıyla ulaştığı tecrübe ve çıkardığı derslerin hepsini süper akıllı telefon segmentinin en iddialı ürünlerinden HTC One'da harmanlamış gözüküyor. Artıları eksilerine kıyasla oldukça ağır basan yeni HTC One'ın detaylı inceleme testinde başta Galaxy S4 olmak üzere, Sony Xperia Z, LG Optimus G Pro ve iPhone 5'den oluşan akıllı telefonların şampiyonlar liginin bu yeni üyesi hakkındaki detaylara derinlemesine göz atabilirsiniz.

12 HTCOne

3 Shares

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!