This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Haftanın En İyileri:Fonepad,GS4 Mini,Google Gözlük,Galaxy S4'ün Fiyatı

AndroidPIT haber portalı üzerinde geride bırakılan haftanın öne çıkan haberlerinin özetlendiği ve ilgili linklerin paylaşıldığı pazar yazılarından bir tanesi ile daha karşınızdayız. Bu haftanın en öne çıkan haberleri ofisimize ulaşan Asus Fonepad ve çift sim kartlı Samsung Galaxy Young Duos ile yaptığımız inceleme testleri, Google gözlükleri ve Galaxy S4 Mini hakkındaki son gelişmeler ile Galaxy S4'ün Trükiye satış fiyatının belli olması oluyor.

5.Numara: Asus Fonepad İnceleme Testi

Tablet mi yoksa akıllı telefon mu? Hayır o Asus'un ezber bozan yeni ürünü Fonepad. 7 inçlik ekran büyüklüğüne sahip olan yeni Asus Fonepad geçtiğimiz Şubat ayında İspanya'nın Barselona Kenti'nde düzenlenen MWC etkinliğinde tanıtılmıştı. Aslında bir tablet bilgisayar olan fakat içerisine yerleştirilen sim kart ile telefon araması yapmaya elvererek tablet sınırlarına marjinal bir boyut kazandıran Asus Fonepad'i mercek altına aldığımız inceleme yazımızın devamındaki ayrıntılara göz atabilirsiniz.

fp1 2

4.Numara: Galaxy S4 Mini Resmiyet Kazandı: Çift Kart Opsiyonu Dikkat Çekiyor

Samsung'un global resmi web sayfası üzerinde yayınlanan yeni bir cihaza ait ürün kodu ile Galaxy S4 Mini'nin gelişi resmiyet kazanmış oldu. Galaxy S4'ün adını taşımasına rağmen özellik anlamında Samsung'un amiral gemisi ürününün bayağı gerisinde olması ve oldukça düşük fiyatla satılması beklenen Galaxy S4 Mini'nin tam olarak ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda ise henüz netleşen herhangi bir şey yok. Yeni Galaxy S4 Mini'nin çift sim kart girişi imkanı veren bir modelinin de tanıtılması bekleniyor. Ayrıntıları yazının devamında bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4 mini Sammmobile
Galaxy S4, Galaxy S3, Galaxy S4 mini / © Sammobile

3.Numara: Çift Sim Kartlı Samsung Galaxy Young Duos İncelemesi

Çift sim kartlı akıllı telefon segmentinin en önemli oyuncularından olan Samsung Galaxy Duos'u inceleme testimizde mercek altına alıyoruz. Galaxy Duos her ne kadar yeni nesil süper telefonların yanında sönük kalsa da kendisinden beklenenleri yerine getiriyiror. Ayrıntıları testimizde bulacaksınız.

galaxy young teaser neu

2.Numara: İlk Google Gözlük Paket Açılım Videoları Yayınlandı

Dünyada giyilebilen elektronik donanım konusunda devrim yaratması beklenen Google Gözlük ilk etapta önceden kayıt yaptırmış olan kullanıcıların kullanımına sunuldu. Project Explorer isimli konsept kapsamında Google Glasses yani Google Gözlüğü'nü kullanma şansını elde eden Google hayranları bu ilginç cihazla ilk tecrübelerini Google+ platformu üzerinde paylaştılar.

Google Glass Allgood
© Brandon Allgood

1.Numara: Galaxy S4'ün Fiyatı Kesinleşti: Turkcell ve Teknosa Bir Adım Önde

27-28 Nisan'dan itibaren Galaxy S4'ler Türkiye'de satışa sunulmaya başlayacak. Gelin bu haberimizde hangi şirketler nasıl tekliflerde bulunmuş birlikte görelim.

turkcell s4
Turkcell, fiyatı ilk veren operatör olarak diğer operatörleri geride bıraktı. / © Turkcell

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!