This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Android dünyasında hiç de fena sayılmayacak bir haftayı geride bırakıyoruz. Muhtemelen önümüzdeki hafta böyle bir yoğunluk olmayacak çünkü şimdiden batıdaki dostlarımız Noel tatiline hazırlanmaya başladılar. Haberlere gelince, sızıntılar, görüntüler, kimi gerçekti kimi sahteydi derken epey bir bilgi ortaya çıktı. Yenilenen AndroidPIT Türkiye ekibi de sağ olsunlar hiç birini sektirmediler. İşte haftanın öne çıkan haber ve yazıları… 

androidpit lollipop bugdroid
İyi bir hafta oldu / © ANDROIDPIT

Sony Xperia Z4 iyiden iyiye kendini hissettirmeye başladı

Sony Pictures Xperia Z4 email leak 1
Gel artık.. / © Gizmodo

Sony Xperia Z4 görüntülendi! 

Sony'nin merakla beklenen yeni amiral gemisi Xperia Z4'ün ilk fotoğrafı bir mail trafiği arasında ortaya çıktı. Yeni James Bond filmi Spectre'de kullanılması planlanan telefonun, film stüdyosuna gönderilen mailde görülmesi, telefon hakkında büyük heyecan yarattı.

Sony Xperia Z4 Compact ve Z4 Ultra'nın tüm özellikleri sızdı

Sony'nin her 6 ayda bir amiral gemisi telefon çıkarma stratejisi zaten birçok kişi tarafından bilinen bir şey. Bu anlamda aylar önce Xperia Z3'ü piyasaya çıkaran firma, şimdi ise yeni amiral gemisi Xperia Z4 üzerinde çalışıyor.

Samsung Galaxy S4 GPE için Android 5.0 yayınlandı

Galaxy S4 GPE(Google Play Edition) için Android 5.0 Lollipop güncellemesi başladı.OTA üzerinden telefon sahipleriyle buluşan güncelleme beraberinde yepyeni bir arayüz deneyiminin yanında gözle görülür bir performans artışı getiriyor.

Samsung Galaxy Note 3 için Android 5.0 Lollipop sızdırıldı

XDA geliştiricileri tarafından sürülen bu ROM'u indirerek telefonunuza kurabilirsiniz. SM-N900 model numaralı Galaxy Note 3 sürümü için kullanılabilen bu ROM, şu anda indirilebilir durumda.

 

Note3Lollipop
 © Sam Mobile

CyanogenMod 12'nin ekran görüntüleri paylaşıldı

CyanogenMod 12 için çalışmalarını sürdüren Cyanogen, çalışmalarının ilk görüntülerini paylaştı.Android 5.0 Lollipop’un duyurulup, açık kaynak kodlarının yayınlanmasından sonra Android 5.0 Lollipop çalışmalarını sürdüren Cyanogen ekibi, CyanogenMod 12 sürümünü yayınlamaya hazırlanıyor.

cyanogenmod 12 cm12 android lollipop
 / © Cyanogen

Android’in resimli kısa tarihi!

Yeni yıl öncesi hafızasını tazelemek isteyenler için birebir. 

Umarım önümüzdeki hafta herkes için daha güzel olur. Herkese iyi hafta sonları!

3 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!