This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Bu hafta yeni haberler açısından nispeten durgun geçmiş olsa da farklı uygulama, oyun, kilit ekranları incelemelerimizle cihazınızı nasıl güzelleştirebileceğinizi ve ondan nasıl daha çok keyif alabileceğinizi göstermeye çalıştık. Tabi Galaxy S5'in tanıtılmasına da fazla bir süre kalmadığı için, haber kontenjanımızın farkedilir bir kısmı Samsung'a gitti. Her ne ise. İşte geçtiğimiz haftanın en popüler, en ilgi çeken haberleri!

top5 reviews
Bu haftanın en iyi 5'i/ © AndroidPIT

1.Google Play'de tüm zamanların en tuhaf ve komik 12 kullanıcı yorumu

Bazen Internet sadece Türkler için yaratılmış diye düşünürken buluyorum kendimi. Bütün o forumlar, YouTube videoları ve gazetelerin yorum kutucukları olmasa içimizdeki negatif enerjiden nasıl kurtulacaktık kimbilir. Neyseki birkaç yıl önce bunlara yorum moderasyonunun varolmadığı yepyeni bir ortam eklendi: Google Play! 

Google Play
Zavallı Google Play, daha çekeceğin var elimizden! / © Under Linux

2.Boş vakitleri doldurmak için 6 yeni oyun

Mevcut oyunlardan sıkıldıysanız ve yeni oyun aramaya vaktiniz –ya da mecaliniz- yoksa bu haberimizi dikkatle takip edin! Çünkü sizler için yepyeni, dumanı üstünde, boş vakitlerde oynayabilmeniz için 6 yeni oyun bulduk ve çıkardık!

smartphone spiele teaser
© Shutterstock ( Two female hands holding smartphone on a desk)

3.Hayatınızı kolaylaştıracak en iyi 5 ekran kilidi alternatifi

Android telefonlar neredeyse tüm ihtiyaçlarınızı sistem üzerinde kişiselleştirip, özelleştirmenize imkan tanıyor. Buna ekran kilitleri de dahil. İşte etkileyici tasarımlar ve birbirinden faydalı özellikleri ile işinize fazlasıyla yarayabilecek ve bir ekran kilidinden çok daha fazlası olan 5 uygulama.

cover teaser
© Cover

4.En iyi 4 hava durumu uygulaması

Malum havalar soğudu. Balkanlardan gelen soğuk hava dalgası, Akdeniz’den gelen sıcak rüzgarlar derken havanın da durumunu tahmin etmek iyice zor bir hal alıyor. Peki bunun için en iyi çözüm ne? Elbette havayı koklamayı tercih edebilirsiniz ama hayatınızı daha da kolaylaştırmak için bir hava durumu uygulaması kullanmak en mantıklısı. İşte sizin için Android cihazınızda kullanabileceğiniz en iyi 4 hava durumu uygulamasını seçtik.

androidpit weather map
Kar geldi, geliyor. Yoksa gelmiyor mu? Hava durumu uygulaması şart. © NASA Goddard Photo and Video

5.Android cihazınızı tarayıcıya dönüştürün

Özellikle iş yerlerinde, belgeleri tarattırmak bazen çile olabiliyor. Zor çalışan makineler ya da sizden önce sıraya geçmiş kişiler yüzünden bu basit iş çok vaktimizi alan bir sürece dönüşebiliyor. Artık bu işlemi birkaç uygulamayla yerinizden kalkmaya gerek bile kalmadan Android cihazınızda yapmak çok kolay. İşte ihtiyacınız olan uygulamalar.

shutterstock 123566737
Bu makinalarla uğraşmaya gerek yok. © Glovatskiy 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!