This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Önce Galaxy S6 ve S6 Edge çıktılar, piyasayı oldukça bir salladılar, öyle ki HTC One M9 gibi sağlam bir cihaz bile bu ikilinin yanında pek konuşulmadı. Sonra Sony sessiz sedası Xperia Z4’ü Japonya’da tanıttı, spekülasyonlar cihaz piyasaya çıkmadan üzerinden değişiklikler yapılacağı yönünde. Ve en son olarak geçtiğimiz hafta LG G4 ile tanıştık. Özellikle iyi donanımı ve deri sırtı ile oldukça adından söz ettireceğe benzeyen LG G4 ile tanışmanın ardından bir süre yeni bir amiral gemisi tanıtımı gerçekleşmeyecek. Tabi pusuda bekleyen Çinli cihazları görmezden gelmemek gerek.

poll teaser pic
© ANDROIDPIT

Şimdi size soruyoruz; bunca yeni cihazın arasından siz hangisine sahip olmak isterdiniz?

Hangisine sahip olmak istiyorsunuz?
View results

 

4 comments

Yeni yorum yaz:
  •   5

    Telefon Çıktığı Gün Satın Aldım Arkadaşlar. Galaxy S6 Edge kullanıyorum ve gerçekten memnunum. Gelecek Benim! Diye boşuna söylememişler :) Premium hissini size fazlası ile hissettiriyor bu telefon :) Bütçesi uygun olanlara almalarını öneririm.

  • S6 edge i 15gün önce aldım kullanıyorum.premium ve klas bi cihaz.harika bişi.

  • valla param olsada s6 edge alsam yada s6 2 side inceledim uzun şekilde gerçekten süper touchwiz hız konusunda eskiden çok çok iyi görünüm olarakda sadeleşmiş ekran kasa kamera zaten mükemmel diyecek bir şey yok :)....

  • Samsung S6 edge....

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!