This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Hazırlanın, Final Fantasy VII Android’e geliyor

Tüm zamanların en çok konuşulan, en çok oynanan ve en çok sevilen serilerinden Final Fantasy 7 Android’e geliyor. Square Enix yaptığı açıklamada oyunun 2015 yılının üçüncü çeyreğinde Android cihazlarda oynanabileceğini açıkladı.

FinalFantasyV
© SQUARE ENIX

Final Fantasy VII harika hikayesi ve karakterleriyle oyuncuların favori oyunları arasında uzun süredir yer alıyor. Yıllardır PlayStation’da oynadığımız oyun elbette Android’e bazı yeniliklerle gelecek. Belki bu yenilikleri serinin hayranları çok beğenmeyebilirler ama dramatik bir değişiklik olmayacağını da söyleyelim – merak etmeyin spoiler vermeyeceğim-

androidpit final fantasy 7 android hero
© Square Enix

Grafikler öyle ahım şahım olmayacak hatta neredeyse 18 yıl önceki haliyle görünebilir. Bu nostalji arayanların tam da istedikleri şey, bana sorarsanız da bazen böylesi çok daha iyi çünkü artık birçok oyunu parlak grafiklerle bezeyip sonra acayip sıradan bir hikayeyle önümüze koyuyorlar. Final Fantasy 7 için böyle bir senaryo söz konusu değil.

Bu arada oyun Android’e geliyor diye duyuruyoruz ama Android öncesinde bu yaz iOS’a gelecek. Oyun paralı olacak fakat henüz fiyatla ilgili bir açıklama yok. Aslında bu hem iyi hem de kötü haber olabilir çünkü bu kadar sağlam bir hikayeye sahip oyun eğer bedava olsa ve oyun için satın alınabilecek öğelerle ilerleseydi bu, oyun deneyimine çok da iyi bir katkı yapmazdı.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!