This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung yeni Galaxy serisiyle sektörü salladı, bunda hemfikiriz. Önceki hedefi 50 milyon Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge satmak olan Samsung, ikiliden beklentilerini yükseltti. Yeni hedef 70 milyon!

samsung galaxy s6 s6 edge
Hedef 70 milyion cihaz! / © ANDROIDPIT

The Korea Times haberine göre şirketin üst düzey yöneticileri 70 milyon hedefinde kararlılar ve bu sayıya ulaşabileceklerini düşünüyorlar. Bu sayı aynı zamanda şirkete de muhteşem bir yıl geçirtebilir. CEO Kwon Oh-hyun satışlarla ilgili “etkileyici” demesi zaten bunun haberini verir nitelikteydi.

Bu başarı karşısında şaşıran Samsung yöneticileri aynı zamanda önümüzdeki haftalarda Samsung Galaxy S6 Edge bulmanın zorlaşabileceğini de belirtiyorlar. Geçtiğimiz yıl son 3 yılın en düşük satış rakamlarıyla yüzleşen Samsung şimdi sabırla beklediği hasatı toplamak üzere. Bakalım Apple ve Samsung savaşında ibre Samsung’a dönecek mi?

Kaynak: Koreatimes

8 comments

Yeni yorum yaz:
 • 70 milyon satış yapar mı bilemem; fakat Türkiye' de S3 kadar satış yapabileceğine kesinlikle inanmıyorum. S3 döneminde ki dolar kuru ve taksitli alışveriş gibi şartlar artık yok. Samsung' un, iPhone' karşısında S3' e kadar fiyat performans avantajı vardı. Artık Çinli markalar da dünya pazarında kendilerine yer arama savaşına girdi. Yani Samsung' un rakipleri arttı ve donanım olarak çokta kötü değiller. Diğer ülkelerde ne olur bilemem fakat Türkiye' de bu fiyatlarla Samsung ve diğer 2000 TL üstü telefonlar çok satış yapamaz. iPhone' u bu söylediklerimin dışında tutuyorum; çünkü kemikleşmiş bir alıcı sayısı var...telefona yüklemeye dakika bulamasa bile kredi çekip İPhone alan insanlar var. Bu kafalar değismedikçe Apple' ın sırtı yere gelmez :)

 • güncelleme hala gelmedi ?

 • s4 çıktı s3 unutuldu s5 çıktı s4 unutuldu s6 çıktı s5 in adı bile yok unutuldu s7 çıkacak s6 yı unutulacak ama hala iphone 5s 1.800 tl ye satılıyor değeri düşmüyor iphone hayranı deilim tam tersi androidi daa çok seviyorum s4 kullanıyorum ama yazık günah 2 bin tl para veriyoruz 1 sene sonra 1.200 tl oluyor. 150000000000000 milyon tane satsa samsung neye yarar ?

  • Bu konuda görüşlerinizi destekliyor. Bir sonra ki S7 modeli çıkınca S6'nın fiyatını merak ediyor saygılarımı sunuyorum :)

   • bence fiyatlar eskisi gibi bundan sonra kolay kolay düşmücek neden mi ? metal ve premium cihazlar...... maliyetler premium cihazda düşmüyor o yüzden düşmeyecek düşerse maximum 1 yılda 250-270 tl civarı düşer oda normal zaten htc one m8 2500 den girdi şuan 2000 e bulunuyor bakında oda düşmüş tam 500 tl 1 senede... :)
    yani diyecegim o ki artık eskisi gibi düşmez...

   • bende öyle düşünüyorum ama ihpone 5c de metal değil fiyatı düşmüyor :D

   • apple da ne zaman düştü iphone 4s hala 2. eli 900 tl ye yakın satılıyor düşün :D...

 • Biraz daha beklemekte fayda var. 64Gb modeli daha yeni piyasaya girdi 128 bekleyin fiyatlar düşsün. Kullanıcı yorumları da çok önemli

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!