This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 3 comments

Hem telefonda hem bilgisayarda muhteşem: Pocket

Pocket gerçekten bazı insanlar için olmazsa olmazlardan. Kim bu insanlar peki? Devamlı araştıranlar, çılgınca görmek, bilmek ve öğrenmek isteyenler ilk aşamada akla gelenler.

Bir makale okurken bir terim görüyorsunuz internete yazıyorsunuz çıkan yerdeki videoyu izliyorsunuz, altındaki yorumlara göz atarken bu sizi bir bloğa götürüyor, oradaki fotoğrafları incelerken hop başka bir siteye. Peki başta okuduğunuz makaleye ne oldu? İşte artık bunları dert etmeyin. Elbette hepsini kalkıp da sık kullanılanlara eklemekle uğraşmayacaksınız. Onun yerine Pocket var. 

pocket teaser
© Pocket

Resimler, videolar, yazılar kısacası aklınıza gelebilecek her şeyi unutmamak için Pocket oldukça pratik. Uygulama Android, iOS ve Kindle Fire ile uyumlu çalışıyor. Aynı zamanda uzantılarını da Chrome’da vs kullanmak çok kolay ve işlevsel. Android dünyasının en uzun soluklu uygulamalarından olan Pocket 280 uygulamayla entegre çalışmakta.

pocket sync computer extension
C© ANDROIDPIT

Verileri ne şekilde depolayacağınız ya da kategorize edeceğiniz tamamen size kalmış. Arayüzü keyfinize göre değiştirebiliyorsunuz ve hesabınızla kaydettiklerinizi rahatlıkla senkronize ediyorsunuz. Önceden kaydettiğiniz bir veriyi internetiniz yokken de okuyabiliyorsunuz ayrıca. Aynı şey videolar için geçerli değil elbette ama içeriklere ulaşmak anlamında size oldukça yardımcı olduğu bir gerçek.

Uygulamayı dünyada 10 milyondan fazla kullanıcı kullanmakta. Gerek uygulama gerekse Chrome uzantısı oldukça faydalı. Ben kullanıyorum, zaten faydasız bulsam size önermezdim. Belirttiğim gibi siz de internette gezmeyi ve araştırmayı seviyorsanız bu uygulamaya bir göz atmalısınız. 

Uygulamayı Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

3 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!