This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

İşte her yönüyle Sony Honami!

Sony'nin bir sonraki amiral gemisi modeli olması beklenen Honami'yle ilgili sızan birçok fotoğraf ve bizzat Sony'nin resmi Twitter hesabından paylaştığı bir "teaser" fotoğrafın ardından, üst üste gelen yeni fotoğraflarla yeni Sony'nin neye benzeyeceği açık biçimde ortaya çıktı. Aşağıda da gördüğünüz gibi bu yeni resimler ve videoyla birlikte, yeni cihazla ilgili merak edilen neredeyse hiçbir şey kalmayacak. 

honami white teaser
© 365dian/Sony

Sony, cihazla ilgili kısa zaman önce yayınlanan resmi ön tanıtım videosunda, Honami'yi her açıdan göstermiş, ama aslında bu tarz videolarda hep olduğu gibi, bunu telefonla ilgili neredeyse somut hiçbir şey göstermeden yapmayı başarmış, merak unsurunu biraz daha körüklemişti. Ama cihazla ilgili sızan yepyeni bir video sayesinde her şey biraz daha açıklığa kavuşmuş durumda. 
 

Video linki için tıklayın

Çinli bir web sitesinin eriştiği fotoğraflarda ise Honami kafalarda hiçbir soruya merak bırakmayacak şekilde, amiyane tabiriyle kabak gibi ortada görünüyor. Tabii fotoğrafların gerçek olup olmadığını yüzde yüz tespit etmemiz mümkün değil ama geçtiğimiz hafta sızanlarla ve Sony'nin paylaştığı resmi fotoğraflarla kıyaslayınca, resimlerin gerçekten de Honami'ye ait olma ihtimalinin son derece yüksek olduğu görünüyor. 

Uzatmayalım, işte her yönüyle Sony Honami (ya da diğer adıyla Z1)!

Vasıtasıyla Xperia Blog Kaynak: 365dian

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!