This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Siz de benim gibi her gün her saat ayarlara girip bataryadır, kablosuz ağdır, 3G'dir... açık kapamaktan veya dosya yöneticisine girmedir, uygulamalar penceresini açmadır... tüm bunlardan ayrı ayrı usanan birisi misiniz? Eğer bunları yapmaktan sıkıldıysanız Hive Settings uygulaması aradığınız uygulama olabilir. Bu ufak ve ücretsiz uygulama hakkında detaylara haberimizde ulaşabilirsiniz.

En önemli ayarları aktive/deaktive edebileceğiniz bildirim çubuğu Android 4.2 ile gelen yenilikler arasında. Fakat içinizde Samsung, LG veya Sony widgetlarından hoşnut olmayan ve işini basit bir şekilde hoş bir arayüzle halletmek isteyenler Hive Settings uygulamasını sevecek.


En sol karede uygulamanın kendisi ve önemli hemen hemen tüm ayarları görebilirsiniz / Hive Settings

İlk olarak üstteki resimde gördüğünüz tüm ayarları "Ayarlar Menüsü"ne gitmeden değiştirebiliyorsunuz. Üzerine basmak veya üzerinde basılı tutmayla, o ayarla ilgili farklı ayarlamalar yapabiliyorsunuz. Benim en çok hoşuma gidenler 3G bağlantısını açıp kapatabilmek ve hızlı bir şekilde dosya yöneticisi ve uygulamalara geçebilmek.

Uyarı: Ufak bir uyarı. Benim cihazımda (Motorola Razr) parlaklık ayarını yaparken sanırım %0'a ayarladığımdan ekranı tamamen siyah yaptı ve sonrasında bildirim çubuğundan tekrar ayarlar menüsüne gidip her şeyi tekrarlamam gerekti. Bu tür hataların sizin cihazınızda da olması olası çünkü uygulama hala "bir nevi" yapım aşamasında.

İlgilenenler bu ücretsiz uygulamayı buradan indirebilir.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!