This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Hotstagram ile Instagram'daki En Çekici Kullanıcıları Oylama İmkanı

 

27 yaşında anonim bir vatandaş tarafından Hotstagram isimli yeni Instagram ile entegre çalışan bir uygulama ile Instagram kullanılarak oluşturulmuş fotoğraflar içerisinde en çekici erkek ve kadınlara ulaşmak ve seçili fotoğraflara oy vererek seçimlerde söz sahibi olmak artık mümkün. Tıpkı Facebook’un kurucusu ve sahibi Mark Zuckerberg’in ilk sosyal ağ projesi olan Facemash’in çıkış noktasında olduğu gibi bu yeni projede de kadın ve erkeklerin fotoğrafları hotstagram filtresinden geçerek değerlendirildikten sonra herkesin erişimine sunuluyor. Aradaki en temel fark ise bu uygulamada fotoğrafların direkt olarak kullanıcıların Instagram hesaplarından yükleniyor olması.

 Siteye fotoğraf yüklemek gerçekten kolay. Yapmanız gereken tek şey Instagram fotoğraf yüklemelerinize hashtag #hotstagram ‘yi eklemek…Sonrası ise tamamiyle sizin kendinize ve de fotoğraflarınıza olan güveninize kalıyor. Dilediğiniz fotoğrafı değerlendirilmek üzere yükleme hakkınız var.

Sitenin çok kısa bir zaman önce faaliyete geçmesinden bu yana Instagram kullanıcıları getirilen bu yeniliğe inanılmaz derecede ilgi gösterdiler. Sitenin kurucusunun Business Insider isimli yayın organına yaptığı açıklamaya göre siteye saniyede yüklenen fotoğraf sayısı ortalama 150 adet civarında ve bu sayı da giderek artmakta..

Ayrıca siteye sizin onayınız olmadan bir fotoğrafınızın gitmesi ve de paylaşılması gibi istenmeyen bir durum olduğunda, site size anında müdahele etme ve de söz konusu fotoğrafınızı kaldırma hakkınızı saklı tutuyor.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!