This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

How to Draw - Easy Art Lessons: Resim çizmek bu kadar kolay

How to Draw - Easy Art Lessons uzun zamandır Play Store’da mevcut. Fakat uygulama neden bu kadar az tanınıyor? ABD’de en çok sevilen uygulamaların biri olmasına rağmen, Avrupa ülkelerinde yeni tanınmaya başladı. How To Draw uygulamasının gerçekten bu kadar iyi olup olmadığını test raporumuzda yanıtlıyoruz!

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
3.1 4.0.2

Özellikler & Kullanım

Resim çizmeyi öğrenmek istiyorsunuz, fakat nasıl başlayacağınızı bilmiyor musunuz? How to Draw - Easy Art Lessons uygulaması size adım adım resim çizmeyi öğrenmenizde yardımcı olabilir.

Uygulamayı başlattıktan sonra bir motif seçiyorsunuz. Bunun için çizgi roman kahramanları, hayvanlar, arabalar ve farklı eşyalar arasından seçiminizi yapıyorsunuz. Motiflerin altında tüm çizim için ne kadar adımın gerektiğini görebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra motif adım adım önünüzde çiziliyor ve ardından sıra size geliyor. Çizimi teker teker adımlarla siz çiziyorsunuz. Bunun için sıradaki çizgiler ekranda kırmızı olarak belirleniyor ve bunları çizmeniz gerekiyor. Hata yaptıysanız tabi ki istediğiniz çizgileri silip tekrardan başlayabiliyorsunuz o adıma. Bir sonraki adıma geçtiğinizde çizdikleriniz kalıyor ve yenileri bunlara ekleniyor.

Motiflerin basit sayılan dizayni hiç rahatsiz edici değil, çünkü böylece çizilenleri direk olarak kopyalama şansınız doğuyor.
İlk başta bu konseptin işleyişine pek inanmıyorduk doğrusunu söylemek gerekirse. Fakat belirli bir zamandan sonra, bizim gibi görsel sanatlar derslerinde pek de başarılı sayılmayanlar çok güzel sonuçlara ulaşabiliyor. Uygulamada kullandığınız motifler sizin yaratıcılığınıza da faydası olup serbest çizimlere başlamanız mümkün oluyor.

Ayrıca farklı zorluk derecelerine yapılan ayrımı beğendik.

Özet: How To Draw yediden yetmişe büyük bir zevkle kullanılacak bir uygulama. Kolay dizaynlardan (mesela çocuklar için: Justin Bieber) zorlu ve çok özel sembollere kadar, herkese uygun motifler bulunuyor. 70 farklı motifin bulunması uzun zaman sizi eğlendirecek şekilde. Sesli anlatımın sadece İngilizce olması da herşeyin kolay anlaşıldığı için çok fazla rahatsız etmiyor. Genel olarak uygulama çok güzel, etkileyici ve büyük başarı potansiyeline sahip.

Ekran & Kontroller

How to Draw - Easy Art Lessons uygulamasının kullanımı gayet basit. Liste görünümüyle seçilecek motifler alfabetik olarak sıralanıyor. Menü kolay anlaşılıyor ve uygulamada herşeyi beklediğiniz yerde buluyorsunuz.

Hız & İstikrar

Uygulamada hiçbir probleme veya takıntıya rastlamadık. How to Draw - Easy Art Lessons beklenmedik bir şekilde kapanmadı.

Fiyat/Performans Oranı

How to Draw - Easy Art Lessons, Play Store’da ücretsiz olarak bulunuyor. Böyle farklı çizim yöntemlerini öğreten uygulama için ücretsiz olması gerçekten müthiş. Son yıllarda çocuklar için satışa çıkan benzer cihazlar yüksek bir meblağ ile satılıyordu. Kesinlikle 5 yıldız!

Ekran Görüntüleri:

How to Draw - Easy Art Lessons: Resim çizmek bu kadar kolay How to Draw - Easy Art Lessons: Resim çizmek bu kadar kolay How to Draw - Easy Art Lessons: Resim çizmek bu kadar kolay How to Draw - Easy Art Lessons: Resim çizmek bu kadar kolay How to Draw - Easy Art Lessons: Resim çizmek bu kadar kolay How to Draw - Easy Art Lessons: Resim çizmek bu kadar kolay How to Draw - Easy Art Lessons: Resim çizmek bu kadar kolay How to Draw - Easy Art Lessons: Resim çizmek bu kadar kolay How to Draw - Easy Art Lessons: Resim çizmek bu kadar kolay How to Draw - Easy Art Lessons: Resim çizmek bu kadar kolay

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!