This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

How to knot a tie - Kravatınızı Bağlayın

Her yetişkin erkek kravatını kendisi bağlayabilmeli. Doğrusunu söylemek gerekirse klasik kravat bağı dışında bağlama şeklini biz de yapamıyoruz. Bu yüzden How to knot a tie gibi uygulamaların yardımıyla bunu başarabilmemiz mümkün. Uygulamanın neler sunduğunu ve ne kadar iyi çalıştığını, testimizde okuayabilirsiniz.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.4 1.4

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: LG Optimus Black
Android versiyonu: 2.3.4
Root: Hayır
Modifikasyonlar: Bulunmuyor

How to knot a tie uygulaması acil durumlarda yardımcınız olarak yaklaşık 2 MB boyutunda ve SD kartına kaydırılabilir. Uygulamanın istediği iki adet izin ise içinde bulunan reklam için gerekli ve tuhaf birşey bulundurmuyor.

Uygulamanın içeriğine gelirsek ise, ağırlığın resimli kravat bağlama anlatımında bulunduğunu çabuk anlayacaksınız. Bunun için toplam olarak yedi farklı bağlama tekniği bulunuyr:

  • Klasik
  • Tek Windsor
  • Çift Windsor
  • Kent
  • Christensen
  • Four-in-hand
  • Nicky

Her bağlama tekniği kısa olarak anlatılıyor ve hangi vesile için uygun olduğu belirtiliyor. Ayrıca hangi kıyafete hangi bağlama tekniğinin uyduğu da uygulamada anlatılıyor. Resimli anlatımlar ise kolay anlaşılıyor. Belirli adımları dikkatli olarak tekrar izlemeniz gerekse de. Bu adımlar için yorumlar mantıklı olurdu.

Anlatımlar dışında kravatların genel olarak nasıl taşınılması gerektiğini ve gömlek beden ölçüleri hakkında da bilgiler bulunuyor.

Özet: How to knot a tie çok basit ama büyük bir kesime yardımcı olacak bir uygulama. Anlatımlar kolay anlaşılıyor ve tekrarlanabiliyor. Ayrıca uygulamada bulunan diğer bilgilerle de kravatlar ve taşınmaları hakkında yeni bilgiler edinmeniz de mümkün ve böylece kravatınızın doğru taşındığından emin olabilirsiniz. Uygulamanın tek eksiği anlatımlarda yorumların eksik olması. bunlar güzel olurdu.

Ekran & Kontroller

How to knot a tie uygulamasının kullanımında yanlış hareket etmek gayet zor. Uygulama o kadar basit ki, eleştirecek bir yanı bulunmuyor. Anlatımlar ve çizimler gayet profesyonel görünüme sahip ve kolay anlaşılıyor.

Hız & İstikrar

How to knot a tie hızlı ve istikrarlı çalışıyor. Problemsiz olan uygulama beklenmedil bir şekilde kapanmadı.

Fiyat/Performans Oranı

How to knot a tie ücretsiz olarak App Center’da mevcut. Uygulamada bulunan reklam kullanımında rahatsız etmiyor.

Ekran Görüntüleri:

How to knot a tie - Kravatınızı Bağlayın How to knot a tie - Kravatınızı Bağlayın How to knot a tie - Kravatınızı Bağlayın How to knot a tie - Kravatınızı Bağlayın How to knot a tie - Kravatınızı Bağlayın

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!