This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC: “Android 4.0 Güncellemeri Bu Ayın Sonunda Gelecek”

Bu ayın başından beri HTC’ye güncellemelerin ne zaman ve hangi modellere geleceği konusunda birçok haber girdik. Şimdi ise akıllı telefon üreticisi, Facebook’taki mesajına göre bu ayın sonunda Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesini cihazlarına getireceği sözünü verdi.

John Joseph isimli bir kullanıcının sorusuna cevap olarak HTC güncellemelerin hazırlanma sürecinde olduğunu ve hala üzerinde çalıştıklarını ama Ağustos’un sonunda önceden belirttikleri modeller için güncellemenin geleceğini belirtti:

Bu cihazlar ise: Droid Incredible 2, the HTC Desire S, Desire HD, EVO 4G+, Incredible S, Sensation, Sensation XE, Sensation XL, Rhyme, Thunderbolt ve Velocity.

EVO 3D ve EVO Design 4G bu ayın başında güncellemeyi almıştı. Öte yandan HTC One S, One X, Vivid, Amaze 4G, Sensation 4G, Samsung Galaxy Nexus ve Nexus S 4G, ICS işletim sistemiyle halihazırda çalışıyor.

Diğer haber başlıklarımızın altında da belirtmiştik ama tekrarlamanın zararı yok: Google’ın bu ayın başlarındaki açıklamasına göre tüm cihazların yaklaşık %16’sı Android 4.0 ICS kullanırken, Jelly Bean tüm cihazların sadece %0.8’inde bulunuyor. Android Gingerbread ise %60.6 ile hala en yaygın platform.

Resim: itproportal

Kaynak: itproportal

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!