This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC cihazlar ne zaman Android 5.0 Lollipop güncellemesi alacak. İşte zaman aralıkları

Android 5.0 Lollipop çıktığından beri herkes ne zaman cihazına geleceğini merak ediyor. Aslında birçok cihaz güncellemeye kavuştular fakat sırada bekleyenlerin de sayısı azımsanmayacak kadar fazla. Eğer HTC sahibiyseniz geçtiğimiz günlerde sızan bir güncelleme yol haritası ilginizi çekebilir.

androidpit htc one m7 3
© ANDROIDPIT

Sızan bilgi direk tarih vermese de zaman aralığı vermekte. Belgeye göre Android 5.0 Lollipop ilk çeyrek bitmeden HTC One (M8) ve HTC One (M7) cihazlara gelecek. Yılın ikinci çeyreğindeyse HTC One (E8), HTC Desire EYE, HTC One (M8) EYE ve HTC Butterfly 2 güncellemeye kavuşacaklar.

Üçüncü çeyreğe girerken güncelleme HTC One max, HTC M7 Dual SIM, HTC Desire 816, HTC Desire 820u, HTC One (M8) mini cihazlarına da gelecek. Yine HTC Desire 610, HTC Desire 820s, HTC Desire 510 ve HTC One mini üçüncü ya da dördüncü çeyrekte güncellemeye kavuşacaklar.

Sizce de güncelleme biraz yavaş dağıtılmıyor mu?

 

Kaynak: Phone Arena

4 comments

Yeni yorum yaz:
  • desire hd vardı bende eskiden ilk ics 4.0 gelicek dedi güncelleme haritasında1ay kala iptal olmuştu şok olmuştum şimdi m7 im var kafam rahat yılın telefonu seçildi kesin gelir ama samsungdan iyidir güncelleme konusunda htc

  • Hayır HTC bunu hep yapıyor Kitkat İçinde bi dünya beklemiştik
    Yani bi ios gibi değil ne diyim bekliyecez artık yapacak bişe yok :(

  • Bnm m8 e daha 4.4.4 gelemedi ne 5.0'ı? 😒(AT&T sürümlüsü)

  • Enes 15.Oca.2015 Link to comment

    bence baya yavaş

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!