This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 3 comments

Dev Ekranlı HTC Deluxe: İlk Fotoğraflar

Her ne kadar ortada henüz resmi bir açıklama olmasa da, 5 inçlik dev ekranlı HTC Deluxe'ün fotoğrafları mobil telefon sektörünün lokomotif online platformu GSM Arena üzerinden basına sızdırıldı. HTC Butterfly J'nin Japonya'da, HTC Droid DNA'nın da Amerika'da pazara sürüldüğü bir ortamda HTC Deluxe'ün de teknoloji marketlerinin raflarında yerini alması bu fotoğraflardan sonra an meselesi gibi.

Yazının girişinde ve aşağıda yer almakta olan fotoğrafların yüzde yüz gerçek olduğu konusu tam olarak net olamasa da fotoğraflar üzerinde yer alan cihazların bıraktığı izlenim çok gerçekçi. Üç farklı renk seçeneği ile sunulan HTC Deluxe'e ait olduğu iddia edilen fotoğraflar gerçekten çok göz alıcı.

 

 

 

HTC'nin dev ekranlı Deluxe telefonunun ekranının 1080 piksellik bir görüntüleme gücüne sahip olacağı söylentileri bu cihaza çok büyük bir anlam yüklemekte katmakta. Zira 1080 piksellik görüntüleme gücününe ilaveten HTC'nin yeni dev ekranlı telefonu HTC Deluxe'ün 440 ppi'lik ekran derinliği de bugüne kadar akıllı telefon piyasasında eşine rastlanmamış bir kaliteye işaret ediyor.

HTC Deluxe'ün Teknik Özellikleri:

 • 5 inçlik Super LCD3 ekran
 • 1920 x 1080 p görüntüleme gücü
 • 440 ppi ekran deriniği
 • 1.5 Ghz'lik Dört Çekirdekli Snapdragon S4 İşlemci
 • 2 GB RAM
 • HTC Sense arayüzüne sahip Android 4.1 Mobil İşletim Sistemi

Dev ekranlı HTC Deluxe hakkındaki söylentiler ve de yukarıdaki fotoğrafların büyük ölçüde doğru olduğunu düşünüyor ve de HTC'nin son dönemde yapmış olduğu atılımı büyük bir hayranlıkla izliyorum.

HTC Deluxe hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin.

Fotoğraflar: gsmarena.com

Kaynak: gsmarena

3 comments

Yeni yorum yaz:
 • Değerli Dostum

  İnternet ortamında birkaç gündür, "Deluxe Avrupa'da satılmayacak" şeklinde yorumlar geçiyor.
  Bu tür haberler tabii ki yanlış da, doğru da olabilir.
  Fakat "eğer doğru ise" ben bundan memnun olurum :)

  Çünkü Deluxe'ün Avrupa'da çıkmayacağı demek benim için;
  Avrupa'da bir başka isim ve kod adı altında, cihazın bir-iki eksiğinin daha giderildiği, çok büyük bir ihtimalle biraz daha iyisinin piyasaya sunulacağı anlamını taşır, ki bundan hepimiz memnun oluruz ;)

  Zaten benim de en başından beri tahminim, bu cihazın Global versiyonunun daha derli toplu, önemli hataları* telafi edilmiş bir cihaz olabileceği yönünde idi.
  *(en azından Rom ve Batarya gibi)

  Önümüzdeki günlerde, ümit ederim ki Ayın 6'sında, ya da fazla uzak olmayan bir zaman aralığında kokusu zaten çıkacaktır ;)

  Selam ve Saygılarımla ...

 • Araz 23.Kas.2012 Link to comment

  Sevdim!

 • Cok şik guzel akilli hizli guclu

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!