This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC'den One Max ve One Mini için Android 4.4 güncelleme tarihleri

HTC'nin reddit'te gerçekleştirdiği AMA (Ask Me Anything, bana herşeyi sor) etkinliğinde verdiği bilgiler kullanıcıların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Dün yayınlanan haberimizde sizlere HTC'nin Kuzey Amerika pazarındaki çıkacak amiral gemilerine 2 yıl Android güncellemesi desteği vereceğininin ardından HTC'den yeni inciler döküldü. İlerleyen saatlerde ise HTC, One Max ve One Mini modelleri için Android 4.4 güncelleme tarihlerini yaklaşık olarak paylaştı. Ayrıca HTC 8X modelini de Windows Phone 8.1'e güncelleneceğinin sinyalini verdi.

LV1A0146
HTC One Max modeli / © AndroidPIT

HTC Çalışanlarından paylaşılan bilgilere göre HTC One Max modeli Android 4.4 KitKat güncellemesini Mart'tan itibaren almaya başlayacak. Tabi bu güncellemelerin bütün dünyaya ve opreatörlere yayılması -alışıldığı üzere- belli bir süre alabilir. HTC One Mini modeline ise Android 4.4 KitKat güncellemesi Nisan'da başlamak üzere dünyaya yayılacak.

HTC'nin 8X modeli ile ilgili açıklaması

Reddit üzerinde sorulan “HTC'nin Windows Phone ile işi bitti mi?” sorusuna yuvarlak bir cevap veren HTC çalışanları, “işimiz bitti” söyleminin sert bir söylem olacağını ve bunu telaffuz etmek istemediklerini belirterek ilerde HTC'ye ait Windows telefonların çıkabileceğine ancak buna sıcak bakılmadığına dair ipuçlarını da saçmış oldu. Ancak mevcut Windows Phone 8 işletim sistemi bulunduran HTC Windows Phone 8X modelini, Windows Phone 8.1'e (diğer bilinen ismiyle Windows Phone Blue) güncellemek için çalışıldığını belirtti. Nokia'nın ürünleri altında ezilen HTC 8X sahipleri en azından “unutulmadı”.

2 comments

Yeni yorum yaz:
  • note 2 4.4 gelmesi uzun zaman alır. samsung galaxy s4 bile almadı daha.dün bir haber okudum s4 de kitkat martın ortası gibi gelecek deniyor ülkemize samsung güncelleme konusunda rezalet. general mobile discovery bile s4 den önce kitkat alsa artık şaşırmam yılan hikayesine döndü ya samsung parayı bulunca müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olmaktan çıktı

  • hakan 16.Şub.2014 Link to comment

    not 2 4.4 nezaman

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!