This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC Desire 200'ün Özellikleri Sızdı

2012 yılını pek parlak kapatmasa da üst düzey fiyat segmentine hitap eden HTC One modeliyle bir ölçüde kendine gelen Tayvan firması HTC, orta ve alt düzey akıllı telefon segmentini de ihmal etmiyor. HTC'nin uygun fiyatları Android telefon pazarında boy göstereceği son ürünü ise HTC Desire 200 adını taşıyor.

htc 200 1
HTC Desire 200'ün sızdırılan fotoğraflarından biri! / © thegioididong.com 

Thegioididong.com adlı sitenin haberine göre, henüz piyasaya çıkmayan Desire 200 tam bir giriş seviye telefonu olarak düşünülmüş. Ekranı 3,5 inç boyutunda olan cihazın ekran çözünürlüğü ise 320 x 480 piksel. 1 GHz gücüne tek çekirdkekli işlemcisi bulunan yeni cihazın sistem RAM'i ise 512 MB.

HTC'nin bu yeni cihazının 4 GB dahili bellek ve microSD kart desteğiyle gelmesi beklenirken, kamerasının ise 5 megapiksel özelliğinde olacağı belirtiliyor. HTC Desire 200'ün satışa sunulmadan önce Android 4.1 Jelly Bean sürümüyle güncelleneceği ama şu an için Android 4.0.3 işletim sistemini taşıdığı da söyleniyor.

Özellikle HTC One ile ülkemizde de belli bir satış rakamına ulaşmayı başaran HTC Desire 200'ün ne zaman satışa sunulacağı ve Türkiye'ye gelip gelmeyeceğiyle ilgili olaraksa herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ülkemizde satışa sunulması halinde, HTC Desire 200 bütçesi düşük olan ve giriş seviyesinde bir telefona sahip olmak isteyen tüketiciler için iyi bir seçim olabilir.

htc desire 200 4
HTC Desire 200 uygun fiyatlı bir giriş seviye telefonu olarak düşünülmüş. / © thegioididong.com

Kaynak: The Gioididong

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!