This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

1 Mart MWC 2015'te tanıttığı HTC One M9, özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmişti. Herkesin yeter olsun dediği parmak okuyucu özelliği One M9'da da olmaması birçok hayranını üzmüştü. Bir sonraki modelinde şiddetle beklediğimiz diğer özellik ise bugünlerde yaygınlaşan yeni mobil ödeme sistemi pay. HTC bu eleştirileri dikkate alacak mı, bir sonraki modelini tanıttığında ortaya çıkacak.

one e9
HTC E9'dan bir görsel / © Gsmarena.com

HTC'de birçok kişinin şikayet ettiği Samsung kafasını yavaş yavaş oturtmaya başladı. Samsung  altı ayda bir çıkardığı modellerle yeterince şikayet alıyor. HTC'de aynı mantıkla giderse ortalık çöp model ile dolacak ve pazardaki payını eminim kaybedecektir. Tayvanlı üreticinin yeni amiral gemisi, bütçe dostu bir sürüm olduğu biliniyor. Önceki modeli olan E8'de bunu görmek mümkün. One M9 da kullanılan metalin aksine bu modelinde plastik kullanmayı tercih eden HTC kullanıcılarına yüksek donanım özellikleri ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor.

Galaxy S6 incelemesi

Detaylı bir Galaxy S6 Edge incelemesi

Sony Xperia Z4 Tablet incelemesi

İşte tüm özellikleriyle HTC One M9

2 one e9
HTC E9'dan bir görsel / © Gsmarena.com

Tıpkı iphone 6'da ki gibi çıkıntı bir ekran kullanmayı tercih eden Tayvanlı üretici E9'da tek LED flaş kullanmış. Görsellerde de görüldüğü gibi kameranın büyüklüğü dikkatten kaçmıyor.  HTC E9'da  octa-core 2.0GHz Cortex-A53 işlemciye sahip, MediaTek MT6795 yonga seti, PowerVR G6200 GPU ve RAM 3GB bulunma ihtimali yüksek. 5.5 inç büyüklüğündeki ekran ise Quad HD ekran yer alacağı yine sızan bilgiler arasında. 

Kaynak: Gsmarena

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!