This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Facebook Telefonu HTC First'ün Tanıtım Öncesi Sızan Görüntüleri

Facebook bugün akşam Türkiye saati ile 20:00'da Kaliforniya'da özel bir Android etkinliği gerçekleştirecek. Mevcut söylentiler Facebook'un HTC ile girdiği işbirliği sonucunda Facebook Home isimli, Android işletim sistemi üzerinde çalışan yeni bir kullanıcı arayüzü ve HTC First isimli bir akıllı telefonu tanıtacağı yönünde. Etkinlik öncesinde Facebook Home'a ait olduğu iddia edilen bir takım fotoğraflar Evleaks üzerinden sızdırıldı.

htc first app drawer less space
Facebook Home: Yeni kullanıcı arayüzüne ait olduğu iddia edilen sızıntı görüntüsü / © evleaks@9to5google.com

İki gündür Android Police, Techcrunch ve Evleaks kaynakları üzerinden sızan yeni Facebook telefon görüntüleri dikkate alındığında Facebook Home işletim sisteminin oldukça minimalist bir dizayna sahip olduğu dikkat çekiyor. Akşam saatlerinde tanıtımı yapılması beklenen yeni HTC telefon ve Facebook Home hakkındaki sızıntılardan yaptığım derlemeleri aşağıda görebilirsiniz. 

htc first leak
 Facebook Home'a ait olduğu iddia edilen fotoğraf galerisi ve chat fonksiyonları ekran görüntüleri / © evleaks@9to5google.com
HTC First

HTC First'e ait olduğu iddia edilen fotoğraflar / © @evleaks

Facebook'un etkinliği bu akşam saat 20:00'de başlayacak. AndroidPIT olarak etkinliği yakından takip ediyor ve gelişmeleri sıcağı sıcağına sizlerle paylaşıyor olacağız.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!