This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC yeni Dev Ekranlı M7 ile Galaxy S4'e Meydan Okuyacak

2012 yılı Tayvanlı elektronik üreticisi HTC için hiç de parlak geçmedi. Zarar üzerine zarar eden firma başta Brezilya olmak üzere bir çok önemli pazardan çekilerek kökten bir yeniden yapılanma ve de strateji değişikliğine gitti. Dünyanın en önemli akıllı telefon üreticilerinden olan HTC'nin 2013 yılına çok daha iyimser bakmasına neden olan M7 isimli yeni bir amiral gemisi cihazın önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde tanıtacağı söylentilerinin perde arkasını yazının devamında bulabilirsiniz.

Focus Taiwan isimli haber kaynağından edinilen bilgiye göre HTC önümüzdeki yılın ilk üç ayı içerisinde piyasaya sürülmek üzere 4-5 milyon adet yeni amiral gemisi akıllı telefonun üretimine başladı bile.

M7 isimli yeni cihaz hakkında henüz piyasaya sızmış resmi bir bilgi bulunmamakla beraber fısıltı gazetesi haberlerine göre HTC'nin yeni cihazının 1080 piksel görüntüleme gücüne ve 5 inçlik ekran büyüklüğüne sahip alüminyum malzemeden üretilmiş ''unibody'' yani yekpare (tek parça) bir kasaya sahip olacağı iddia ediliyor. Söylentiler doğruysa HTC yine kaliteden taviz vermeyecek gibi.

Bu arada HTC'nin önceki yıllarda yaptığı ürün lansmanları dikkate alındığında firmanın amiral gemisi ürünlerini genellikle her yılın Şubat ayı içerisinde gerçekleştirilen Mobile World Congress'de tanıttığı dikkat çekiyor. Bu bağlamda HTC'nin muhtemel amiral gemisi ürünü olacak olan M7'yi Şubat 2013'den önce çıkarması süpriz olacaktır.

HTC M7 ile söylentilerin önümüzdeki günlerde sızıntılara dönüşeceği çok aşikar. Teknoloji çevrelerinin üzerinde en çok durdukları soru ise  bu yeni cihazın önümüzdeki sene piyasaya sürülecek Galaxy S4 karşısındaki tutunma şansının ne olduğu...

 

Fotoğraf: HTC

2 comments

Yeni yorum yaz:
  • :)

  • Araz 06.Ara.2012 Link to comment

    "Teknoloji
    çevrelerinin üzerinde en çok durdukları soru ise bu
    yeni cihazın önümüzdeki sene piyasaya sürülecek
    Galaxy S4 karşısındaki tutunma şansının ne olduğu..." Dogru :)

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!