This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

[Güncelleme] - [Video] HTC M7'nin Sızan İlk Görüntüleri

 HTC One serisinin yerini alacak olan yeni M7'nin dizaynı ile ilgili detayları çok net bir şekilde gözler önüne seren bir video youtube üzerinden servis edildi. Video boyunca HTC DNA ile karşılaştırılan yeni M7'nin sadece arka yüzü görüntülenmiş.

ETrade Supply isimli kaynak üzerinden sızdırılan görüntülerde yeni HTC M7'nin boyutlarının tasarım anlamında kendisiyle büyük benzerliklere sahip olan Droid DNA'dan daha küçük olduğunu gözler önüne seriyor. Bu bağlamda yeni HTC M7'nin 4.7 inçlik bir ekran görüntüsüne sahip olduğu tahmin ediliyor. Aşağıda izleyebileceğiniz detaylı videoda sadece arka yüzü görüntülenen HTC'nin 2013 yılı amiral gemisi cihazının dizaynı hakkında ön yüz ve ekran olmadan net bir şey söylemek her ne kadar mümkün olamıyor olsa da cihazın arka yüzü esas alındığında M7'nin Droid DNA'ya benzeme ihtimalinin yüksek olacağını iddia etmek mümkün. 

(youtube linki: buraya tıklayınız

Güncelleme 

HTC'nin CEO'su Peter Chou bir Tayvan televizyonunda yayınlanan şirket etkinliğinde firmanın yeni amiral gemisi ürününü gösterdi. Beysaz renkli HTC M7'nin HTC'nin CEO'sunun elindkei fotoğraflarını aşağıda görebilirsiniz. 

 

Fotoğraf: Youtube ekran görüntüsü, AndroidCentral

Kaynak: Androidcentral

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!