This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Tayvanlı üretici HTC, yeni modeli M8 ile piyasaya iddialı bir giriş yapmayı hedefliyor. HTC One’ın yeni modeli olması beklenen HTC M8 ya da diğer deyişle HTC One 2 Mart ayında tanıtılabilir. Tasarımı ve özellikleri neredeyse şekillenen cihaz için geri sayım başlamış durumda.

HTC M8 Phone
Bakalım M8 beklentileri karşılayacak mı? © Mobilegeeks

Resmi bir Fransız telekomünikasyon sitesi olan OPT’de yayınlanan listede HTC One 2‘nin de adı geçmekte.  Listeye göre HTC One 2 ve One 2 Dual SIM 3G 900 / 2100 MHz bağlantıya sahip olacaklar. Listenin amacı ise Mart ayında Fransa’ya seyahat edecek kişileri 3G bağlantıları hakkında bilgilendirmek. One 2 Dual SIM’de düşününce mantıklı görünüyor lakin HTC One da çift SIM kart çalıştıran bir modele sahipti. Gelen duyumlara göre M8, Snapdragon 800 işlemciye sahip olacak ve ekran boyutu da 5 inç olabilir. Geçtiğimiz günlerde de M8 ile birlikte HTC’nin M8 mini modelini de tanıtacağı duyumlar arasındaydı. 

Sizce HTC M8, Samsung S5 ile rekabet edebilecek mi?

Kaynak: Phone Arena

2 comments

Yeni yorum yaz:
 • Yasin Öz 03.Şub.2014 Link to comment

  Hakan Bey tabiki de s800 64 bit değil. zaten s800 geçen senenin işlemcisi. şuan s805 hatta s810lu işlemciler piyasaya çıkacak. htc yine yanlış yapıyor. buraya yazıyorum bu şekilde devam ederse 1 yada bilemedij 1.5 seneye batarlar.
  ha diyeceksin ki s800 olsa nolur s805 olsa nolur. evet belki arada çok fark olmayacak hatta tw arayüzü sense arayüzüne göre çok daha hantal diyebiliriz anck 2000 TL veren adam herşeyiyle en iyi telefonu almak ister. neden gitsinde geçen senenin işlemcisini kullanan telefonu alsın.
  htc'nin tek avantajı aluminyum kasa olması. ama gerek kamera gerek işlemci diğer markaların gerisinde kalıyor. hem de fiyat olarak da genelde yüksek oluyor.
  htc'yi htc fanlarından başka kimse almaz. ama o fanlar da kurtaramayacak.
  yazık olacak htc'ye

 • snapdragon 800 64 bit miydi ?

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!