This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC One 2'nin basın fotoğrafları sızdı [Güncelleme: Yeni fotoğraflar]

Tayvanlı HTC'nin yeni One modeliyle ilgili basında hergün yeni bir resim dönüyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan resimlerle ilgi şüpheler bulunurken bu sefer @evleaks tarafından gönderilern görüntülerin, yeni One'ın (One 2) basın fotoğraflarından birisi olma ihtimali hayli yüksek. HTC'nin basın mensuplarına 25 Mart'ta yapacağı bir etkinlik için davetiye göndermesinin üzerinden daha 1 gün bile geçmeden paylaşılan görüntü ise iddiayı destekler nitelikte.

htc logo one x plus teaser 02
 © AndroidPIT

@evleaks twitter hesabından paylaşılan görüntüde “yeni One” (yeni cihaz için HTC One 2 yerine bu isim düşünülüyor) selefine oldukça fazla benziyor. Onu önceki versiyondan ayıran en önemli özelliği ise arka tarafta bulunan çif kamerası. Şimdiye dek HTC hakkında ortaya atılan en radikal iddia gerçeğe dönüşüyor gibi. HTC'nin kameralarına iki ayrı renkte LED flaş eşlik edecek. HTC yeni mobil cihazında devrim niteliğinde bir kamera sistemini dünyaya tanıtabilir.

htc one 2 press pic leak
© Twitter @evleaks

Göze çarpan diğer bir ayrıntı ise, daha önceki söylentilerdeki gibi menü tuşlarının ekran üzerine yerleştirilmesi (ayrıca bir kapasitif menü tuşu bulunmuyor). Fakat HTC logosu kapasitif tuşlardan dolayı kaybedilen ekran alanının geri kazanılması anlamında anlamsız duruyor.

BoomSound hoparlörleri, altın rengi ve önceki versiyonundan alıştığımız tasarımıyla yeni HTC One oldukça şık ve zarif görünüyor. Cihazda bulunan arayüz, HTC Sense'deki farklılıklar ise HTC'nin övgü toplayan bir diğer özelliğine artı katacak gibi. Paylaşılan görüntülerde görünen tarih ise oldukça manidar! Çünkü HTC 25 Mart'ta bir etkinlik düzenleyecek ve basın mensuplarına davetiyeler çoktan gönderildi bile. HTC'nin yeni One modelini (One 2) Mobil Dünya Kongresi'nde değil 25 Mart'taki etkinliğinde tanıtması bekleniyor.

[Gücelleme 20.02.2014, 15:00]

@evleaks tarafından yeni ismiyle "All new HTC One" a ait (tamamen yeni HTC One -evet HTC yeni telefonuna bu garip ismi koydu!) yani bizim bildiğimiz ismiyle HTC One 2'ye ait gümüş ve siyah renkli versiyonlarının da basın görselleri sızdırıldı. Yeni HTC One bu renklerle de oldukça güzel görünüyor!

all new htc one m8 silber
© @evleaks 
all new htc one m8 grau
 / © @evleaks

3 comments

Yeni yorum yaz:
  •   9

    Şu telefonun tasarımında sevilecek birşey yok bence. Copy-paste HTC One

  • ben bu halini de sevmedim. İkinci kamera telefonun arkasini kaba gostermis ve One'daki hoparlörleri sevmedigim gibi bunu da sevmedim. Ve S3 ile S4 nasil birbirine benziyorsa bu da One'a çok benziyor. Telefondan anlamayan birisi buna One der. keşke tasarimi biraz daha degistirselerdi.

  • telefonun bu hali cok hos duruyo

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!