This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

HTC One İçin Android 4.2.2 Güncellemesi Haftaya Gelebilir

HTC One kullanıcılarına iyi haber: Henüz resmi kaynaklar doğrulamamış olsa da, Android'in en son sürümü için güncelleme önümüzdeki hafta Almanya'ya gelebilir.  

htc one 4
© AndroidPIT

Şu ana kadar söz konusu Android 4.2.2 güncellemesinin tam olarak ne zaman geleceğine dair kesin bir haber bulunmasa da, HTC Almanya güncellemenin Haziran ayı içinde geleceğini doğrulamıştı. Almanya'nın en büyük GSM operatörlerinden biri olan O2'nin resmi Facebook sayfasında ise güncellemenin önümüzdeki hafta “gelebileceği” açıklandı.

Bu haberin kesinliği ve güncellemenin Türkiye'ye de uğrayıp uğramayacağını tam olarak bilemesek de, Çin ve Rusya'daki çift SIM kartlı HTC One'ların söz konusu güncellemeye kavuştuğunu biliyoruz. Aşağıdaki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi LlabTooFer adlı Twitter kullanıcısı Çin'deki HTC One (M7) telefonların Android 4.2.2 güncellemesini almaya başladığını duyuruyor. Aynı kullanıcı cihazın çift SIM kartlı olmayan normal versiyonunun da bugün güncelleme alacağını iddia ediyor.  

screenshot android 422
© @LlabTooFeR/Twitter

Bütün bu haberler bir araya geldiğinde, HTC One'ın Android'in en son sürümüne kavuşmasının pek de uzak olmadığı anlaşılıyor. Türkiye içinse ortalıkta henüz bir takvim görünmüyor.  

Vasıtasıyla NDroid Kaynak: O2 (Facebook)

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • Araz 29.Haz.2013 Link to comment

    Abi, nihayet htc ONE'u elime alıp biraz kurcalama şansı yakaladım. Söyleyeceyim iki kelime: Helal htc!

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!