This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 2 comments

HTC One Turkcell'den Sonra Avea ve Vodafone'da Ön Satışta

HTC One dün itibariyle TurkcellMagaza.com üzerinden ön satışa çıkarılmıştı. Turkcell ile beraber ülkemizde faaliyet gösteren dev mobil operatörler Avea ve Vodafone da resmi siteleri üzerinden HTC One'ın ön satışını duyurdular. 

1 HTCOne
HTC One'ı elinzie aldığınızda bırakmak istemiyorsunuz/ © AndroidPIT

Avea'nın resmi web sayfası üzerinde HTC One hakkında şöyle bir açıklama yapılmış: ''Merakla beklenen HTC One yakında Avea'da''. Ön talep için adınızı, soyadınızı telefonunuzu ve açık adresinizi bıraktığınız takdirde Avea yetkilileri size telefonla geri dönüş yapıyorlar. HTC One'ı Avea üzerinden sipariş verebileceğiniz sayfaya gitmek için burayı tıklayınız.

HTCONE Avea
HTC One Avea'da ön siparişte / © Avea

Vodafone'un stoklarına da giren HTC'nin ön siparişini verirken Avea'dan farklı olarak açık adresinizi belirtmenize gerek yok. HTC One'ı Vodafone üzerinden sipariş edebilmek için buraya tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

HTCONE Vodafone
HTC One'ı Vodafone üzerinden sipariş etmek artık mümkün / © Vodafone

HTC One hakkında AndroidPIT haber portalı üzerinde yayınlanan geçmiş tarihli ayrıntılı inceleme yazılarımızı okumak için aşağıdaki linklere tıklayarak Tayvanlı tekonoloji devinin performans canavarı cihazı hakkında derinlemesine bilgi sahibi olabilirsiniz. 

HTC One'ın Türkiye Pazarı'na girişi hakkındaki bilgileri sizlere ulaştırmaya devam ediyor olacağız.

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!