This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 5 comments

HTC One ay sonunda Android 4.3 Jelly Bean ile güncelleniyor

Geç olsun, güç olmasın; siz de öyle düşünmüyor musunuz? Kulağımıza gelen fısıltılara göre HTC One, Android 4.2 güncellemesini atlayıp, doğrudan Android 4.3 Jelly Bean sürümüne güncelleniyor. Bunun yanında, henüz birkaç hafta önce de HTC One’ın Eylül sonuna kadar Android 4.3 Jelly Bean güncellemesini alacağı söylentileri dolaşmaktaydı. Eylül sonuna iyice yaklaştık; ilk teyitler de gelmeye başladı. Jason MacKenzie, kendisine ait Twitter hesabından HTC One Android 4.3 güncellemesinin Kanada’da Eylül bitmeden alınabileceğini duyurdu. Aynı güncellemenin ABD’de de aynı zamanda erişilebilir olacağına da iddiaya girebiliriz.

HTCOne Update teaser
© AndroidPIT

Eylül sonunda gelecek güncelleme konusunda hepimiz iyimseriz. Ancak ufak tefek sıkıntıların da olabileceğini varsaydığımızdan, sabırlı olmayı seçiyoruz. Her şey bir yana, uzun süre bir şeyler olmasını oturup bekledikten sonra, çok az daha sabırlı olmaktan zarar gelmez, değil mi? 

HTC'den Jason Mackenzie: "Son Sense deneyimi ve Android 4.3, [HTC] One Geliştirici Edisyon sahipleri için bu hafta, Kanada'daki diğer One kullanıcıları için ise ay sonunda erişilebilir olacak."

Android 4.3 Jelly Bean gibi bir yazılım güncellemesinin, korkunç bir rekabetin söz konusu olduğu akıllı telefon endüstrisinde Samsung Galaxy S4, yeni çıkan iPhone 5S ve diğer üreticilerin Android tabanlı modelleri ile baş etmek durumunda olan HTC’nin amiral gemisi cihazına yeni bir soluk getireceğine kuşku yok.

Kaynak: Jason MacKenzie

5 comments

Yeni yorum yaz:
 • hala 4.3 güncellemesi gelmedi acaba bütün türkiye genelinde mi bu böyle.

 • afedersiniz ama 4.2.2. kullanıyorum bende anlamadım nasil 4.2 atlanip 4.3 gelmis oluyor ??

 • benimkide 4.2.2 de acaba 4.3 de ne gibi ozellikler var ?birde yeni suanki sense mi gelecek yanlismi anladım suanki sense 5

 •   4

  Merhaba. Öncelikle haberin İngilizce ekibimiz tarafından dün girilen orijinal versiyonu: http://www.androidpit.com/android-4-3-update-htc-one

  Okuduğunuz haber yukarıdaki orijinalinden çeviridir. Bununla birlikte, yine yaklaşık 1 ay önce İngilizce sitemizde konu ile ilgili olarak girilen, HTC resmi açıklamasına dair haber: http://www.androidpit.com/htc-one-android-4-3-jelly-bean-update

  Bu ikinci haberde açık bir biçimde görüldüğü ( ve bilindiği gibi) HTC One Android 4.2.2 ile değil, Android 4.1 ile çalışıyor. Dolayısıyla HTC yetkilileri cihazın Android 4.3 sürümünü bekleyeceğini ve bu nedenle 4.2 güncellemesi almadığını ve almayacağını çok daha önceden açıklamıştı.

  Sizin için en güncel ve en doğru haberleri derleyebilmek adına elimizden gelenin en iyisini büyük bir hevesle yapıyoruz, yapmaya da devam ediyoruz. Burası bir Android topluluğu olduğundan, okuyucularımızla sürekli etkileşim halinde olmamız son derece önemli. Özellikle sizin gibi değerli okuyucularımızdan böyle yapıcı uyarıların gelmesi de bizi daha iyi çalışma konusunda ekstra motive ediyor. Katkınız için çok teşekkürler. Haberlerimizle ilgili gerekli araştırmalar ve değerlendirmeler haberler size ulaşmadan, halihazırda en ince ayrıntısına kadar yapılmaktadır ve yapılmaya devam edecektir. Saygılarımızla.

 • Android 4.2 güncellemesini atlayıp, doğrudan Android 4.3 Jelly Bean sürümüne güncelleniyor. Gibi bir bilgi vermişsiniz 4.2 güncellemesi nasıl atlanıyor telefonum saten 4.2.2 sürümünde ? yanlış bilgi veriyorsunuz araştırmadan yazmayın şu makaleleri.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!