This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC One Google Edition Resmen Tanıtıldı

Ve sonunda HTC One'ın da Google Edition sürümünün gelişi kesinleşti. Kısa bir süre önce gerçekleşen Google I/O 2013 Etkinliği'nde tanıtılan Galaxy S4 Google Edition'dan sonra sıra bu yılın en flaş cihazlarından olan HTC One'a geldi. HTC One Google Edition ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde 599 USD fiyat ile satışa sunulacak.

htc one nexus
 © HTC

HTC One Google Edition'ı kesinleştiren haber Google'ın Android mobil işletim sisteminin geliştirilmesinden sorumlu olan Sundar Pinchai tarafından müjdelendi. Google Edition cihazı olmak çıktığı ilk günden bu yana 5 milyon adetten fazla satış başarısına ulaşmayı başaran HTC One'a şu ekstra özellikleri kazandırıyor olacak. 

  • HTC One Google Edition telefon sahipleri aynen Google Nexus cihazlardaki gibi Android'in en güncel sürümlerini anında alma ayrıcalığına sahip olacaklar. HTC'nin Android güncellemeleri konusunda bugüne kadar çok da iyi bir performans sergilemediği aşikar. Bu bağlamda HTC One Google Edition sahipleri güncelleme derdinden kurtulmuş olacaklar. 
  • HTC One Google Edition'ın kullancı aratyüzü %100 Android kullanım deneyimi sunacak. HTC Sense 5 kullanıcı arayüzü tamamen devre dışı kalıyor. 

Bakalım Samsung Galaxy S4'den sonra piyasaya sürülen ikinci Google Edition telefon olma özelliği taşıyan HTC One bu bağlamda ezeli rakibine karşı üstünlük sağlayabilecek mi? Benim görüşüme göre sistem güncellemeleri konusunda bugüne kadar her zaman Samsung'un  gerisinde kalmış bir firma olan HTC'nin amiral gemisi cihazının bu noktada S4'ün gerisinde kalmayacak oluşunun garanti altına alınmış olması HTC'nin elini oldukça güçlendiriyor. Siz ne dersiniz? 

Vasıtasıyla Android Central Kaynak: HTC Resmi Bloğu

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!