This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC One için Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi geliyor

HTC One için Android 4.3 Jelly Bean güncellemesinin yakında geleceğine dair birkaç haftadır ortada dolaşan söylentiler üst düzey bir merci tarafından da doğrulandı. HTC’nin Amerika Birleşik Devletler şubesinin başında Jason Mackenzie, Twitter’da,  Android 4.3 Jelly Bean güncellemesinin HTC One’a ne zaman geleceği hakkındaki soruları cevapladı.

htcone android43
Android 4.3 HTC One'da görüldü / © GSMArena

Mackenzie, Android 4.3’ün HTC One için geliştirilme sürecinin sürdüğünü ve Eylül’ün sonunda bu güncellemenin yapılacağını söyledi ve Amerika ve Avrupa’daki tüm HTC One kullanıcılarının bu güncellemeyi ay sonunda alacağının sözünü verdi.

4.3 Jelly Bean güncellemesi olan mavi renkli HTC One’nın, bu sene Berlin’de gerçekleşen teknoloji fuarı IFA’da çekildiği iddia edilen bir fotoğrafı da bu gelişmeyi doğruluyor.

Android 4.3 güncellemesi hakkındaki rekabet kızgın. HTC One bu ayın sonunda güncellemeyi yapmayı başarırsa, Ekim ayında çıkaracak Samsung’un önüne geçmiş olacak. Sony ise Xperia Z’nin güncellemesinin ne zaman yapılacağı konusunda çıtını çıkarmıyor.

Android 4.3, geçtiğimiz günlerde adının KitKat olacağı açıklanan Android 4.4 sürümü piyasaya çıkana kadar Google’a ait popüler işletim sisteminin en son sürümü durumunda.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!