This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC, One için Android KitKat dağıtımına başlıyor!

Tayvan’lı akıllı telefon üreticisi HTC, amiral gemisi One için Andoid KitKat güncellemesine başlanacağını dün twitter hesabından duyurdu! Atik güncelleme hamlesiyle rakiplerinin önüne geçen HTC, yazılım güncelleme konusundaki kararlılığını ispatlamış oldu.

HTC One kitkat
HTC One ve Android 4.4! / © gsmarena

Samsung’un ezeli rakibi HTC dün twitter hesabından kullanıcılarına müjdeyi verdi. HTC One modelinin kilitsiz versiyonu (operatörlerden bağımsız olarak alınan) ve geliştiriciler için olan versiyonuna Android KitKat güncellemesinin 1 Aralık’tan (dünden) itibaren dağıtılacağını duyurdu. Android’in 4.4 KitKat versiyonunun yanı sıra Sense 5.5 arayüzüde kullanıcıların beğenisine sunulacak.

HTC Usa One kitkat
HTC'nin paylaştığı tweet One modeli için KitKat dağıtımına -kilitsiz ve geliştiriciler için olan versiyonuna- bugünden(dün) itibaren başlanacağını belirtiyor. / © Twitter

Tabi unutmadan belirtelim HTC güncelleme dağıtımına önce Amerika’dan başlayacak. Avrupalı kullanıcılar ise bir müddet daha sabretmek zorundalar. Zira güncellemenin Avrupa’ya gelmesi tahmini olarak 2014 yılının Ocak ayında gerçekleşecek. Yine de heyecanlanmamak elde değil!

Vasıtasıyla Inside-handy Kaynak: HTC USA

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!