This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 6 comments

HTC One (M7): Fiyatı, Giriş Tarihi, Fotoğrafı

Şu sıralar mobil cihaz sektörü tüketicilerin ve teknoloji meraklılarının yakın markajı altına girmiş durumda çünkü büyük şirketler en büyük kozlarını çok yakında paylaşacak. Biz de sizlerle HTC'nin yeni üst seviye telefonu HTC One (M7) hakkındaki son dakika gelişmelerini sizlerle paylaşıyoruz. Pazara giriş tarihi, fiyatı ve siyah metal modelinin fotoğrafını haberimizde bulabilirsiniz!

Cihazın özel tanıtımına yaklaşık 4 gün kalmışken cihaz hakkında önemli bilgiler su üstüne çıktı.

Fiyatı Nasıl Olacak?

 • Amerika'da iki senelik sözleşmeyle 32 GB'lık modeli 200 dolar, 64 GB'lık modeli 300 dolara satılacak.
 • Avrupa'da ise sözleşmesiz 650 Euro'dan satılacak (büyük ihtimalle 32 GB'lık modeli)

Ne Zaman Giriş Yapacak?

 • Amerika'da 22 Mart
 • Avrupa'da 8 Mart

Bu arada gün yüzüne çıkan siyah metal modelini yukarıdaki resimden görebilirsiniz. Cihazda diğer akıllı telefonlardan ayrı olarak iki adet stereo hoperlör bulunuyor. Bunun dışında beyaz ve gri modelleri de çıkacak. Gerçekten kendi adıma şimdiye kadar gördüğüm en şık tasarım.

HTC One'ın (M7) 1920 x 1080 çözünürlüklü 4.7 inç ekranı ve hızlandırılmış 1.7 GHz dört çekirdek işlemcisi olacak. Cihazın Türkiye'ye giriş yapmasını ve fiyatının açıklanmasını sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Siz ne düşünüyorsunuz?

(Fotoğraf hakları: unwiredview)

Kaynak: Unwiredview

2 Shares

6 comments

Yeni yorum yaz:
 • @Araz: Evet aynen aklımdaki düşünceleri okumuşsun. :)

 • Volkan E. 15.Şub.2013 Link to comment

  @Sezer: Türkiye'ye gelişi HTC'nin sitesindeki hareketlilikten takip edilmeli. Önümüzdeki hafta cihaz tanıtıldıktan sonra Türk sayfasında bu ürünle ilgili bir güncellemeye rastlarsak mutlaka bir yerlerde vurgulama yaparız.

 • Peki bize ne zaman gelir?Turkiyeye?

 • Araz 15.Şub.2013 Link to comment

  Tabii ki, alacagiz. Ama belki de yazılımla çözülür bu iş. SGS4 için ''sıkıntılı bi telefon'' dedirtmez Samsung

 • Adreno 320 ve Full HD problemini doğrusunu söylemek gerekirse duymadım. Grafik kartına gelecek olursak şu an özellikler hala tam olarak kesinleşmediği için spekülasyon yaratmak istemedim ama HTC One'da Adreno 320 kullanılacağı söyleniyor. S4 için de senin de dediğin gibi Adreno 320'nin olacağı söyleniyor. Kaynak, bilgiyi Amerika Verizon'dan almış. Sanırım Adreno 320 üst seviye telefonlarda kullanılan fiks kart olacak. Örneğin Xperia Z'de de Adreno olacak. Yani Full HD problemi olsun olmasın satın almaya mecburuz Araz. :) Bekleyip göreceğiz.

 • Araz 15.Şub.2013 Link to comment

  Gokhan bey, hangi grafik birim kullanilacak? Çünkü Adreno 320'nin Full HD ekranları iyi çalıştıramadığını söylüyorlar. Doğrumu? SGS4'ün de Adreno 320'le geleceğini duymuştum.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!