This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC, Mobile World Congress 2015 kapsamında duyuracağı yeni One modelinin duyuru tarihini belirledi. HTC'nin yeni amiral gemisi One M9 (Hima) 1 Mart tarihinde tanıtılacak.

 

csdvbf
 

Yayınlanan Ütopya başlıklı görselde bir parlayan yıldız ve yıldızlarla dolu gökyüzü görüntüsü var.

Daha önceki sızıntılara göre kendisi dışında Ace ve Ultra adlı iki farklı sürümü de olacak yeni amiral gemisi One M9 (Hima), güçlü özellikler ile duyuralacak. Şimdiye kadar gelen bilgilere göre HTC One M9’da Full HD ya da Quad HD çözünürlüklü ekran (kriter testleri Full HD ekranı işaret ediyor), 64-bit mimarili Snapdragon 810 işlemci, 3GB RAM, 32GB dahili depolama, 20.7MP çözünürlüklü çift kamera modülü, 13MP ön kamera ve 2,840mAh batarya yer alması bekleniyor.

Ayrıca Sense 7 ve Android 5.0 Lollipop'un yer alacağı One M9 (Hima),HTC'nin MWC 2015 kapsamındaki 1 Mart tarihinde düzenleyeceği etkinlik ile duyurulacak.

Siz HTC One M9(Hima) hakkında ne düşünüyorsunuz ?

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • Hasan 18.Oca.2015 Link to comment

    Öncelikle merhaba htc kullanıcısı olarak htc den uzak durma taraflıyım. HTC One X Wifi sorunuyla htcye 14 servis kaydı ve 1 yıllık süreç ayrıca 5 cihaz değişimi sonunda mahkemeye verdim ve kazandım. Türkiye'de ofisi ol olmadığından şartlar çok zordu

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!