This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

HTC One: Mavi Kırmızı ve Mini Seçenekleriyle Geliyor

HTC One ailesi yeni gelen renk seçenekleri ve mini model ile genişlemeye hazırlanıyor. HTC One'ın ürün portfolyosunu genişletecek renk seçenekleri ise mavi ve kırmızı olarak açıklandı.  HTC aynı zamanda Samsung'un S3 cihazında çok tutan ve Galaxy S4'de de tekrarlanması kesinleşen ''Mini Amiral Gemisi Cihaz'' mantığını HTC One'a uyarlayacak.

htc one 3 blue
Mavi HTC One böyle gözükebilir. / © AndroidPIT

HTC One çıktığı ilk günden beri gerek teknoloji çevreleri gerekse de tüketiciler tarafından büyük ilgi gördü ve beğeni topladı. An itibariyle 5 milyon adetlik satış rakamına ulaşan cihazın mini versiyonu olmasına kesin gözle bakılan HTC One Mini'nin teknik özellikleri ve çıkış tarihi hala bilinmezliğini korurken kırmızı ve mavi renk seçeneklerinin çok yakında tanıtılması bekleniyor.

HTC One hakkında kaynayan dedikodu kazanının içerisinde aynı zamanda Tayvanlı teknoloji devi HTC'nin aynen Galaxy S4 Google Edition cihazı gibi HTC Sense arayüzü yerine sadece Android üzerine kurulu bir cihaz tanıtacağı söylentisi de bulunuyor. Bu bağlamda yakın gelecek HTC One Google Edition gibi bir cihazın tanıtılmasına da gebe.

Gelişmeleri AndroidPIT haber portalı üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Pocket Lint

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!