This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC One Max Android Jelly Bean ve HTC Sense 5.5 ile çalışacak

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC’nin müstakbel modellerinden One Max’in temel özellikleri yavaş yavaş netleşmeye başladı. Android 4.3 Jelly Bean ve HTC Sense 5.5 işletim sistemlerinde çalışacağı kesinleşen cihazın parmak izi tarayıcısı özelliği ile gelip gelmeyeceği ise halen belirsizliğini koruyor.

htc one max render
HTC One Max / © @evleaks

Bir akıllı telefon piyasayı sallamak üzereyken, cihaza ilişkin haber sızıntıları, insanların iştahını açmak için erkenden dolaşıma sokulur. Bu, HTC One Max için de geçerli. Çin kaynaklı son sızıntıya göre, Tayvanlı HTC firmasının bu yeni akllı telefonu, HTC Sense 5.5 ile birlikte, Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemi ile çalışacak. Bunun yanında, HTC One Max’ın, daha önceki söylentilere karşın, bir parmak izi tarayıcısı ile gelmeyebileceği konuşuluyor.

HTC One Max’e ilişkin burada okuduğunuz donanım spesifikasyonlarının, China Mobile’a üretilen model için geçerli olduğunun altını çizmek isteriz. Şu ana kadar elimize ulaşan bilgilere göre, cihaz, TD-LTE bağlantı, 5.9’’ Full HD görüntü, işlemleri içeriden yapan dört-çekirdek 2.3GHz Qualcomm Snapdragon 800 işlemci, 2GB RAM ve Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac wireless ile gelecek. Tüm bunlara ek olarak, cihazın arka tarafında megapiksel miktarı henüz bilinmeyen bir UltraPixel kamera ile 2.1 megapiksellik bir ön kamera, söz konusu paketin parçaları arasında.

Cihazla ilgili daha fazla ayrıntı için IFA 2013 bekleniyor

Şu ana kadar elimize ulaşan bilgiler ışığında, bu sızan özellikler listesinde yer almayan parmak izi tarayıcısı haricinde, cihaza ilişkin daha kesin şeyler söylememiz çok olanaklı görünmüyor. Bu özellik kasıtlı olarak habere konu edilmemiş ya da süresiz olarak rafa kaldırılmış olabilir; bekleyip, göreceğiz.

4 Eylül’de Berlin’de düzenlenecek olan IFA 2013 etkinliğinde, HTC’den HTC One Max hakkında daha fazla bilgi almayı umuyoruz. AndoidPIT ailesi olarak, akıllı telefon dünyasının en önemli yıllık etkinliklerinden biri olan, Berlin’deki IFA 2013 fuarını takip edip, haberleri an be an sizlerle paylaşacağız.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!