This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC One Max apaçık ortada

HTC'nin yakında piyasaya sürmeye hazırladığı dev telefonu HTC One Max'ın şu ana kadarki en net ve cihaz hakkında en çok fikir veren fotoğrafları basına sızdı. 

htc one max top
© Weibo

Tayvanlı teknoloji devi HTC, şu ana kadar çıkardığı en popüler modeli olan HTC One'ın etinden ve sütünden yararlanmaya devam ediyor. Daha önce cihazın daha küçük ekranlı ve daha hesaplı bir modeli olan HTC One Mini'yi piyasaya çıkaran şirket şimdi ise daha büyük ekranlı, dev telefon HTC One Max'ın hazırlıklarını yapıyor. 

Söz konusu cihazın tam olarak ne zaman piyasaya çıkacağını henüz bilmiyor olsak da teknoloji medyasına sızan fotoğraflar sayesinde One Max hakkında  gayet fikir sahibiyiz. Özellikle bu tarz haberlerin uzmanı olan weibo.com'un taze yayınladığı fotoğraflarda, cihazın şekli ve özellikleri şüpheye yer bırakmayacak açıklıkta ortaya çıkıyor.  

htc one max china leak 2
HTC One Max'ın görünüşü muhtemelen böyle olacak. / © VR-Zone

Fotoğraflarda dikkat çeken bir unsur son olarak iPhoıne 5S'yle birlikte gündeme gelen parmak izi okuyucusu. Ayrıca tıpkı HTC One Mini'de olduğu gibi bu cihazın etrafında da plastik bir çerçeve görüyoruz. Bilindiği gibi bu orijinal HTC One'da olmayan bir unsur. Ayrıca fotoğraflar cihazın büyüklük ve kalınlığı hakkında da fikir veriyor. 

Diğer yandan aynı kaynağın sızdırdığı bir başka fotoğrafın ise cihazın "Hakkında" kısmındaki bilgileri yanısttığı iddia ediliyor. Buna göre ekran görüntüsünde dikkat çeken HTC 8088 kod numarasının One Max'ın Çin versiyonu olabileceği iddia edilirken, cihazın 1.7GHz gücünde, dört çekirdekli işlemciyle geleceği de iddialar arasında. Buna göre One Max'ın ekranı 5.9 inç büyüklüğünde olacak. Sistem RAM'inin 2 GB olacağı söylenen cihazın dahili belleği ise 16 GB olarak sabitlenebilir. 

htc one max china leak
© VR-Zone

Diğer yandan fotoğraf ve bilgilerin Çinli bir kaynak tarafından sızdırıldığı ve HTC'nin popüler modellerinin Çin'de satılan versiyonlarının tüm dünyaya dağıtılanlardan daha farklı donanım özelliklerine sahip olabileceği unutulmamalı. 

Vasıtasıyla Android Authority Kaynak: Weibo

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!