This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC One Max Ekim ortasında görücüye çıkıyor

HTC’nin merakla beklenen fableti One Max ile ilgili söylentiler hem iyi hem kötü yönde artarak devam ediyor. Son gelen haberler, HTC One Max Ekim ayı ortasına kadar görücüye çıkmayacağı yönünde.

htc one max china leak 2
© VR-Zone

HTC’nin en büyük akıllı telefonuna yönelik ilgi bu ay başında Berlin’de düzenlenen IFA 2013 teknoloji fuarı sırasında tavan yapmıştı. Fakat bu yoğun merak, cihazın IFA fuarında sergilenmemesi ile birlikte yok olmuş görünüyor. Cihazın, 2.3 GHz Snapdragon 800 yerine, 1.7 GHz dört çekirdek Qualcomm Snapdragon işlemci ile geleceği yönündeki ipuçları artmaya başlayınca, One Max’e yönelik beklentiler de dip yapmış durumda. Buna karşın, One Max’in bir parmak izi sensörü, 5.9 inç 1080p Full HD ekran, 2GB RAM ve 32 GB dahili depolama ile gelmesi umuluyor.

Fiyat aşağı yukarı belli

HTC’nin One Max’ın lansmanın gecikmesine ilişkin muhakkak iyi bir açıklaması vardır; umuyoruz ki bu gecikmenin nedeni finansal ya da materyal eksikliği olmasın. Bunun yanında, şirket iyi bir dönem geçiriyor gibi görünüyor ve One Max’in lansmanının 17 Ekim’e ya da bu civarda bir güne tarihlendiği yönündeki söylentiler artıyor. Ne diyelim, geç olsun güç olmasın.

Yine, söylentilere göre, HTC One Max’in çıkış fiyatı 810 dolar civarında olacak. Fakat cihazın piyasaya çıkış tarihine ilişkin halen hiçbir somut bilgi bulunmamakta.

HTC One Max’e ilişkin sizlerin beklentileri neler? Görüşlerinizi bekliyoruz.

Vasıtasıyla Android Community Kaynak: ePrice

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!