This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC One Max Ekim'de piyasada

Güvenilir bir kaynaktan aldığımız haberlere göre, HTC One, amiral gemisi modelinin iri versiyonu olan HTC One Max’in Ekim ayında pazara sürecek. Cihazın özelliklerine de erişebildik.

htc one mini brand logo
© AndroidPIT

HTC One Max hakkında sitemizde daha önce bazı dedikodulara yer vermiştik. Ancak şimdi HTC şirketi içinden bir kaynağımızın ilettiği haberler sayesinde bu konuda elimizde daha net bilgiler bulunuyor. Söz konusu kaynak, cihazın sadece çıkış tarihine değil, muhtemel özelliklerine ilişkin de bazı bilgileri sitemizle paylaştı.

htcmax
© evleaks

HTC One Max, 2.5 GHz hızındaki Qualcomm Snapdragon 800 ile çalışacak. Bu Sony Xperia Z1’den bile hızlı bir akıllı telefon demek. Dahili belleği 64 GB olacak ve kamerası ultra piksel teknolojisi kullanacak. Cihazın ekranı, 6 inç Full HD, 1,920 x 1,080 piksel olacak. One Max’in parmak izi sensörü olup olmayacağı belli değil. Test modelleri sensörsüz. Tasarımı her zamanki HTC tasarımı; Max One ve One Mini birbirlerine tasarım açısından oldukça benziyorlar.

Aksesuarlar açısından bir enteresan bilgi: yeni HTC Flipcover’la gelecek ve pil gücü 3000mAh olacak.

HTC One Max’in Ekim ortası ya da sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Her zamanki gibi, cihazı ülkemize ne zaman geleceği konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!