This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC One Max'in fotoğrafları sızdı

HTC'nin çok tutulan One serisinin bir sonraki sürümü olması beklenen HTC One Max'e (T6) ait olduğu iddia edilen bazı fotoğraflar basına sızdı. Henüz son şekli verilmemiş ürüne ait olduğu iddia edilen fotoğraflarda One Max, HTC One'ın büyütülmüş bir versiyonunu andırıyor.

htc one max render
HTC One Max böyle mi görünecek? © @evleaks

2012 yılında girdiği finansal krizden sonra HTC One modeliyle toparlanma eğilimine giren ve yılın en çok beğenilen Android telefonlarından birine imza atan Tayvan firması HTC, popüler modelinin farklı versiyonları üzerine çalışırken, bunlardan biri olan HTC One Max'ın fotoğrafları basına sızdı. Bu tarz sızıntı haberler konusunda uzman olan Evleaks sitesinin haberine göre, yukarıda gördüğünüz fotoğraf HTC One Max'ın henüz son şekli verilmemiş bir prototipi.

Eğer fotoğraf gerçekten HTC One Max'ı gösteriyorsa, şirketin kısa süre önce piyasaya çıkan HTC One Mini'de uyguladığı prensipten vazgeçmediği söylenebilir. Zira tıpkı Mini'de olduğu gibi, ekranın çevreleyen o plastik kaplama da dahil olmak üzere cihaz tasarım itibarıyla neredeyse HTC One'ın aynısı görünümünde, daha doğrusu aynısı ama daha irisi diyebiliriz.

Henüz HTC One Mini'nin satış rakamları elimize geçmediği için bu formülün çalışıp çalışmayacağını bilmiyoruz, ama HTC'nin en azından tasarım anlamında bir yenilik sunmasını bekleyenler Max konusunda hayal kırıklığına uğrayabilir.

HTC One Max'ın Eylül ayında Berlin'de düzenlenecek olan dev teknoloji fuarı IFA'da resmen duyurulması bekleniyor. O zamana kadar cihazın donanım özellikleri ve muhtemel fiyatıyla ilgili söylenecek her şey spekülasyondan ibaret olacak.

HTC One ile HTC One Mini'yi karşılaştırdığımız video için buraya tıklayabilirsiniz.

Vasıtasıyla Android Central Kaynak: evleaks

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!