This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 4 comments

HTC One, One Mini ve One Max’e Android 4.4.2 güncelleme tarihi

HTC ile ilgili isabetli tahminleriyle bilinen @LlabTooFeR isimli twitter kullanıcısı One serisi cihazlara (One Mini ve One Max) gelecek Android 4.4.2 güncellemesi ile ilgili tahminlerini twitter üzerinden paylaştı.

HTC One Mini HTC One Max
HTC One ailesi / © mobilegeeks

Geçtiğimiz günlerde Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC, Android işletim sisteminin güncelleme sürecinin nasıl yürüdüğünü yayınladığı bir infografikle kullanıcılara açıklamıştı. İnfografiğe bakıldığında güncellemelerin neden geciktiğini anlamak pek de güç değil, zira normalde tek başına çetrefilli bir mesele olan işletim sistemindeki hataların tespiti ve stabilizasyon işlemi araya operatörlerin girmesi nedeniyle 2-3 sefer yapılmak zorunda kalınıyor. Tabi bu da atılacak adımları yavaşlatıyor.

Neyse ki haberler sevindirici, güvenilir denebilecek bir kaynak HTC One Mini ve One Max için Android 4.4.2 tarihleri hakkında kullanıcılara tüyo verdi. Yayınlanan tweet’e göre Ocak ya da Şubat ayında telefonlar güncelleme almaya başlayacak.

Android güncellemesiyle birlikte  cihazlara HTC’nin arayüzü olan Sense’in 5.5 versiyonu da gelecek. Sense 6’yı bekleyen kullanıcılara ise maalesef kötü bir haberimiz var; bilgilerin kaynağı Sense 6 güncellemesinin ağustos sonuna doğru geleceğini açıklamış. Muhtemelen HTC’nin yeni tanıtacağı telefonda kullanacağı HTC Sense 6 arayüzü, daha sonra mevcut modellerine dağıtılacak.

Vasıtasıyla Androidcommunity Kaynak: @LlabTooFeR

4 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!