This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
3 Shares No comments

HTC One Nisan Sonu Türkiye'ye Giriş Yapabilir

2013'ün en iddialı akıllı telefonlarının başında yer alan HTC One'ın global piyasalara çıkış takvimi belli oldu. Tayvanlı elektronik devi HTC'yi yeniden eski şaşalı günlerine döndürmesi çok muhtemel olan yeni HTC One'ın ülkemize önümüzdeki Nisan ayı sonunda girme olasığı var.

9 HTCOne
HTC One, Nisan 2013 sonuna kadar Türkiye'ye giriş yapabilir / © AndroidPIT

HTC yetkilileri tarafından Reuters'e yapılan açıklamada HTC One'ın Mart sonuna kadar Kuzey Amerika ve Avrupa'da piyasaya sürüleceği, bu bölgeler dışında kalan ülkelere cihaz gönderim işlemlerinin ise Nisan sonuna kadar biteceği belirtildi. An itibariyle HTC One'ın Türkiye'de piyasaya sürülüşü ile ilgili herhangi kesin bir bilgi bulunmuyor. Gerek HTC Türkiye ve gerekse Turkcell, Avea ve Vodafone gibi telekomünikasyon firmalarının sayfalarında HTC One satışı ile ilgili herhangi bir açıklama da göze çarpmamakta.

HTC tarafından ürün tanıtımı öncesinde AndroidPIT ofisine gönderilen ve üzerinde detaylı inceleme fırsatı bulduğumuz HTC One bizlere göre Sony Xperia Z ile beraber mevcut akıllı telefon piyasasının en sağlam cihazlarından bir tanesi. Bana göre sahip olduğu ince tasarımla Xperia Z'nin bir adım önünde olan HTC One hakkındaki gelişmeleri AndroidPIT üzerinden takip etmeye devam edin. 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!