This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC One S İçin Android 4.0.4 Güncellemesi Şimdi Avrupa'da

HTC ile ilgili son üç haberimiz sürekli (ve maalesef) şirketin mali açıdan kötü gidişatıyla ilgili oldu. Evet... hep tekrarlıyoruz, şirket kötü günler geçiriyor AMA bir yandan da kendi kullanıcılarını mutlu etmek için de cihazlarına sürekli güncellemeler getiriyor. Bu sefer güncelleme gören şanslı HTC cihazı HTC One S. Çeşitli haber kaynaklarına göre HTC One S için güncelleme bir çok Avrupa ülkesinde (Acaba Türkiye de içinde var mı? Derin tartışmalara girmesek de olur.) Tegra 3'lü HTC One X'e gelen aynı Android 4.0.4 güncellemesinden hemen bir hafta sonra geldi.

HTC, One S'a gelen değişiklikler hakkında herhangi bir resmi açıklama yapmış durumda değil ama kullanıcıların dediğine göre daha hızlı kamera ve sorunları giderilmiş kullanıcı arabirimi. Biraz da sıradışı bir manevrayla yeni güncellemede EA Gamebox'ın kullanıcıları Google Play Store'da en son EA Games oyunlarına götüren (biraz da pil yiyen) uygulaması mevcut.

Cihazınızda Android 4.0.4 güncellemesinin mevcut olup olmadığını görmek istiyorsanız Ayarlar-> Telefon Hakkında -> HTC Güncellemeler -> Denetleye gidebilirsiniz. Şimdi ise HTC hayırlısıyla tüm dikkatini Android 4.1'e verebilir.

Kaynak: AndroidandMe

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!